Neįgaliesiems

Naujausiame Techninio departamento seminare – funkcinių įgūdžių specifikos pristatymas

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas pristato būsimą seminarą, kuriame specialistas iš Belgijos Zurab Amirian pasidalins praktine medžiaga apie funkcinių įgūdžių treniruotę.

Šalies futbolo trenerių bendruomenė aktyviai įsitraukė į LFF Techninio departamento vykdomus atviruosius seminarus apie žaidimo modelį ir viziją. Vasario 11 dieną nuo 10 valandos trenerių lauks dar viena turiningas seminaras.

Siekdami suteikti žinias apie įgūdžių treniruotės specifiką, LFF Techninis departamentas pakvietė specialistą iš Belgijos aukščiausio diviziono klubo OH Leuven – techninio ugdymo vadovą Zurab Amirian, turintį 10 metų patirtį dirbant futbolo įgūdžių treneriu.

Futbolo įgūdžių ekspertas Zurab Amirian savo darbo veikloje akcentuoja žaidėjų darbą su kamuoliu, individualų įgūdžių lavinimą, pratimų periodizaciją ir sudėtingumą pagal žaidėjų amžių.

„Techniniai įgūdžiai yra futbolo žaidimo pagrindas. Zurab Amirian yra įkvėpiantis treneris, kuris mums pristatys įgūdžių treniravimą ir įgūdžių trenerio rolę akademijoje. Išnagrinėję šiuos praktinius pavyzdžius kiekvienas treneris galės pritaikyti savo treniruočių sesijose. Jis pasidalins su mumis patirtimi, kurią įgijo dirbdamas ilgiau nei 10 metų aukščiausiame lygyje Belgijoje“, – pažymėjo LFF treniruočių turinio vadovas Céderique Tulleners.

Registracija į šį seminarą yra nemokama, jame galės dalyvauti iki 300 asmenų. Asmenų registracija, nurodžius vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją, vyks el. pašto adresu info@jaunimofutbolas.lt iki š. m. vasario 9 dienos 15:00 valandos. Užsiregistravusiems asmenims bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS