Neįgaliesiems

Parengti nauji LFF sąžiningo žaidimo mokymai treneriams

Manipuliacijų rungtynėmis prevencija yra ypatingai svarbi sportinės veiklos dalis, todėl LFF paruošė elektroninius Sąžiningo žaidimo (Integrity) mokymus, skirtus treneriams.

Lietuvos futbolo federacijos Vykdomasis komitetas pritarė šiai švietimo iniciatyvai, todėl visi Lietuvos futbolo treneriai kviečiami išklausyti šiuos mokymus.

Treneriams skirti elektroniniai Sąžiningo žaidimo mokymai parengti bendradarbiaujant su „Sportradar“ kompanija.

Šiais mokymais siekiama paaiškinti, kas yra manipuliavimas rungtynėmis, pristatomos susijusios grėsmės bei patariama, kaip apsisaugoti bei kaip reaguoti susidūrus su manipuliavimu futbolo rungtynėmis. Taip pat mokymai supažindina su LFF taisyklėmis, kurios reglamentuoja atsakomybę už dalyvavimą lažybose iš futbolo ir manipuliavimą futbolo rungtynėmis. Taigi, švietimo pagalba siekiama prisidėti prie manipuliavimo rungtynėmis reiškinio užkardymo Lietuvos futbole ir už jo ribų.

Prisijungti prie mokymų platformos galima LFF interneto puslapio skiltyje „Mokymai“.  Kiekviename skyriuje yra video pamokėlė ir klausimų-atsakymų dalis. Peržiūrėti mokymų programą ir atsakyti į klausimus užtrunka apie 30 min.  Mokymus galima peržiūrėti ir atsakyti į klausimus bet kuriuo metu treneriui ar trenerei patogioje vietoje.

Iškilus klausimams ar norint pranešti apie manipuliacijų atvejus Lietuvos futbole prašome kreiptis į LFF Integrity adresu: integrity@lff.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS