Neįgaliesiems

Naujieji pagrindiniai LFF taurės turnyro rėmėjai – FPRO kompanija

Ketvirtadienį Vilniuje buvo ištraukti šio sezono LFF taurės turnyro burtai, o prieš burtus buvo pristatytas naujas pagrindinis turnyro partneris.

Juo tapo kompanija FPRO, tad šių metų turnyras vadinsis FPRO LFF taurė.

FPRO – tai yra Lietuvoje sukurta ir vystoma interaktyvi individualių įgūdžių programa skirta tiek mažiesiems futbolo mylėtojams, tiek ir suaugusiems. FPRO mokymų programa apima tris pagrindinius techninius elementus – pradedantieji seka linijas ir skaičius ant kilimėlio su mokomaisiais vaizdo įrašais, antras lygis patobulina kamuolio valdymą pažengusiems žaidėjams, o trečiasis lygis padeda gerinti techniką.

Apie naują partnerį plačiau papasakojo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

„Džiaugiuosi dėl šios kompanijos, labai smagūs iniciatoriai, kolegos, kurie yra ne svetimi futbole, kurie patys žaidė futbolą. Malonu, kai tokie žmonės po karjeros futbole ją tęsia per verslo prizmę, per individualių įgūdžių vystymo prizmę. Esu jiems labai dėkingas, kad jie praleidę daug laiko futbole lieka šioje srityje ir daro viską, kad mūsų futbolas būtų dar kokybiškesnis, dar šviesesnis.

Tai yra įrankis, kuris tikrai padės mūsų jaunimui, tikrai bandys ir išsitestuos. Akademijos pasitiki šia kompanija, jau yra įsigijusios šią sistemą, tai manau, kad ši partnerystė patvirtins jų įsitvirtinimą, visgi jų didelė auditorija yra užsienis,

Malonu matyti, kiek daug galima pasiekti per kelis metus, teko matyti ir socialiniuose tinkluose, kitur, reiškia, kad kompanija yra tikrai teisingame kelyje“, – kalbėjo LFF prezidentas.

Dėl užmegztos partnerystės džiaugėsi ir FPRO SPORTS GLOBAL direktorius Darius Jankauskas.

„Labai malonu prisijungti prie lietuviško futbolo bendruomenės. Mums tai yra didelis džiaugsmas, mūsų įmonė Lietuvoje yra žinoma mažiau nei pasaulyje, bet norime atkreipti dėmesį į jaunųjų futbolininkų problemas, tad bendradarbiavimas su LFF, tikime, padės tai įgyvendinti ir padės jauniesiems futbolininkams tobulėti“, – mintimis dalinosi D. Jankauskas.

Susitarimas tarp šalių pasiektas vienam sezonui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS