Neįgaliesiems

Naujojo „Optibet A lygos“ sezono šūkis – „Daugiau futbolo“

Futbolas į Lietuvos stadionus sugrįš netrukus – atsinaujinusi ir pasikeitusi „Optibet A lyga“ startuoja jau šį penktadienį.

Nepaisant pasaulį kaustančio COVID-19 pandemijos konteksto, komandos baigė pasiruošimą sezonui ir jau nuo kovo 5 dienos pradės oficialias kovas.

Pirmą kartą nuo 2015-ųjų aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaus 10 komandų, taip pat čempionatas vėl turi generalinį rėmėją, o svarbiausias rungtynes futbolo sirgaliai galės stebėti per televiziją.

„Optibet A lyga“ žiūrovus pasitinka ir su nauju šūkiu – išaugus komandų skaičiui bei padaugėjus rungtynių kiekiui, sirgalių šiemet lauks „Daugiau futbolo“. Tai bus šūkis, kuriuo kviesime sirgalius stebėti tiesiogines dvikovų transliacijas bei, pagerėjus globaliai situacijai, lankytis stadionuose ir palaikyti savo miestų komandas.

Primename, kad jau kovo 5-ąją nuo 18 val. TV6 kanalu bus transliuojama dvikova tarp „Kauno Žalgirio“ bei Gargždų „Bangos“ – šis susitikimas bus žaidžiamas Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže.

Šį savaitgalį įvyks dar trejos 1-ojo turo rungtynės: kovo 6-ąją, šeštadienį, Telšių „Džiugas“ nuo 13 val. „Ateities“ progimnazijos stadione priims Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, 15 val. – Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže susigrums Alytaus DFK „Dainava“ ir Kėdainių „Nevėžis“, o turą užbaigs dar viena akistata Marijampolėje – vietos „Sūduva“ sekmadienį, kovo 7-ąją, nuo 15 val. kovos su „Panevėžiu“.

Visi trys savaitgalio „Optibet A lygos“ mačai bus tiesiogiai rodomi portale TV3.lt bei TV3 PLAY platformoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS