Neįgaliesiems

Naujovė senjorų čempionatuose – nuo šių metų kovos vyksta ir 60+ metų amžiaus grupėje

Greta visų Lietuvoje vykstančių futbolo čempionatų vis didesnį pagreitį įgauna ir vyriausių futbolo entuziastų – senjorų – turnyrai, kuriuose susitinka itin patyrę šalies futbolo entuziastai.

Tradiciškai nemažą dalyvių skaičių sutraukia senjorų 50+ amžiaus grupės turnyras, kuriame šiais metais startavo 13 komandų.

Visos jos tarpusavyje sužais po vieną sykį ir tada paaiškės trys stipriausios komandos. Čia rungtynės vyksta turais – vieno turo metu kiekviena komanda sužaidžia po dvi akistatas.

Šiuo metu visos grupės komandos jau sužaidė po 4 mačus ir yra viena vienintelė komanda, kuri taškų kol kas nebarstė visiškai – FK „Lampėdžiai“ laimėjo visas rungtynes ir su 12 taškų rikiuojasi lentelės viršūnėje.

Tiesa, trejetuke yra dar du klubai, kurie kol kas nepatyrė pralaimėjimo kartėlio – Vilniaus Senjorai ir Kauno FK „Feniksas“ iškovojo po tris pergales, po sykį sužaidė lygiosiomis ir užima atitinkamai antrą ir trečią pozicijas.

Be šių komandų čempionate taip pat varžosi Šiaulių VFK, „Nerealas“, Klaipėdos Veteranai, „Marijampolės City“, Alytaus „Dainava“, Jonavos FVK „Klevas“, „Panevėžio Ekrano Senjorai“, Kretingos HBH, „Skaistgirys-Žvelgaitis“ bei Visagino „Inter Veteranai“.

Pastariesiems sezono pradžia kol kas klostosi sunkiausiai – per 4 žaistus mačus komanda vis dar lieka neiškovojusi pergalių.

Šios amžiaus grupės senjorų varžybų likę turai yra numatyti liepos 24, rugpjūčio 28, rugsėjo 18 ir spalio 9 dienomis.

Antroje šios apžvalgos dalyje – pristatoma naujovė. Pirmą kartą rengiamas ir dar vyresnių – 60+ – metų amžiaus senjorų mažojo futbolo čempionatas.

Pastebėjus tai, kad vis daugiau vyresnio amžiaus žaidėjų nori toliau aktyviai žaisti futbolą, buvo nuspręsta įkurti naują lygą, kurioje savo jėgas galėtų išbandyti ir vyriausi žaidėjai.

Debiutiniame turnyre savo jėgas išmėginti nusprendė penkios komandos – Šiaulių VFK, Vilniaus FK „Draugai“, Utenos „Utenio Senjorai“, Jonavos FVK „Klevas“ bei Kauno „Kaunas“.

Čia ekipos taip pat varžosi turais, vieno turo metu iš viso sužaidžiant po du susitikimus. Naujos lygos čempionai paaiškės sužaidus keturis turus, du iš jų jau yra sužaisti.

Po jų vienvaldžiais lyderiais yra Šiaulių komanda – ji laimėjo visas ketverias žaistas rungtynes ir jau turi 12 taškų. Šiauliečiai solidžia septynių taškų persvara lenkia artimiausius persekiotojus, o taškų sąskaitas atsidariusios jau turi visos dalyvaujančios komandos.

Likę du naujojo čempionato turai yra numatyti rugsėjo 11 ir spalio 2 dienomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS