Neįgaliesiems

Naujovių kupina Wellkid lyga startuos balandžio 24-ąją

Lietuvos vaikų 7×7 ir 9×9 čempionatai 2018 m. sezoną pasitinka su generaliniu rėmėju „Wellkid“ ir įspūdingu dalyvių skaičiumi. Naujovių kupinos varžybos oficialiai startuos balandžio 24-ąją Šiaurės ir Vakarų Lietuvos regionuose.

Čempionatą organizuojanti Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) pasirašė sutartį su UAB „Entafarma“, kuri atstovauja „Wellkid“ prekinį ženklą Lietuvoje. 2018 m. sezono čempionatui suteiktas „Wellkid lyga“ vardas, jame varžysis per du šimtus komandos.

2006 ir 2007 m. gimimo komandos žais 9×9 formatu, o 2008 ir 2009 m. gimimo komandos – 7×7 formatu. Varžybų organizatoriai žymiai pakoregavo ir papildė „Wellkid lyga“ čempionato nuostatus, atsižvelgdami į Lietuvos regionų specifiką.

„Esame numatę didelius kokybinius žingsnius į priekį – dėl varžybų tvarkos, jų koordinavimo regionuose, administravimo per COMET informacinę sistemą. Skirdami didesnį dėmesį vaikams, kiekvienoje amžiaus grupėje ir regione rinksime geriausius mėnesio žaidėjus.

Pagrindinio rėmėjo indėlis bus naudingas žaidėjams, kadangi „Wellkid“ vitaminai saugo ir stiprina vaikų sveikatą. Norisi, kad vaikai ir tėvai suprastų, kad nuo mažumės turi būti profesionalus požiūris į sveikatą ir futbolą“, – teigė LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Wellkid lygos reguliarusis sezonas vyks keturiuose regionuose, kuriuos kuruos paskirti koordinatoriai. Reguliarusis sezonas dažniau vyks turų sistema, siekiant varžybų skaidrumo. Komandos rungsis dėl patekimo į finalinį etapą, kuris vyks 2018 m. spalio 20–21 d. (7×7 formatu) ir spalio 27–28 d. (9×9 formatu).

„Tvarkaraščiai komandas pasieks artimiausiu metu. Dėl įvairių priežasčių kai kurios komandos paskutiniu metu atsisakė dalyvauti čempionate ir todėl tenka performatuoti COMET sistemoje tvarkaraščius. Dalis komandų varžybas pradės nuo balandžio pabaigos, kita – gegužės pradžioje“, – pažymėjo D. Bička.

Wellkid lygos naujienas sekite per socialinio tinklo „Facebook“ profilį Jaunimo futbolas.

2018 m. Wellkid lyga Čempionato nuostatai

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS