Naujuosius metus „TurboTransfers“ Futsal A lygoje pradėjo pergalingai

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo vienuoliktasis turas, o šiandien vienintelės rungtynės vyko Vilniuje, kur vietos „TurboTransfers“ susitiko su Mažeikių VIP. Senuosius metus pergale pažymėjęs „TurboTransfers“ klubas sugebėjo taip pat pažymėti ir Naujuosius. Pirmąją metų dvikovą jie laimėjo rezultatu 5:3.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau antrą minutę juos į priekį išvedė Aurimas Pukevičius. Po septynių minučių įvarčiu džiaugėsi ir Tomas Bielickas, o rezultatas tapo 2:0.

VIP po prastos kėlinio pradžios nesutriko. 14 minutę Dalius Keršis rezultatą sušvelnino, bet, deja, po minutės „TurboTransfers“ klubui dvejų įvarčių persvarą sugrąžino Lukas Tatarūnas.

Visgi jos „TurboTransfers“ iki pertraukos neišlaikė. 17 minutę Evaldas Kugys pelnė antrąjį svečių įvartį, o skirtumas sumažėjo iki minimumo.

Antrąjį kėlinį „TurboTransfers“ pavyko pradėti taip pat gerai, kaip pirmąjį. Nesužaidus nė dvejų minučių įvartį pelnė Mantas Makutunovičius, išlindęs prieš pat varžovų vartininką ir jį suklaidinęs.

„TurboTransfers“ turėjo ir dar kelis gerus šansus įmušti greitus įvarčius, bet arba smūgiavo netiksliai, arba per ilgai galvojo, ką daryti pavojingoje pozicijoje.

Galiausiai, praėjus 5 minutėms nuo kėlinio pradžios, „TurboTransfers“ suklydo prie savų vartų, o kamuolį perėmęs Mantas Rusys vėl sušvelnino rezultatą iki vieno įvarčio.

Po greitos ir intensyvios kėlinio pradžios, komandos kiek aprimo. Nors progų buvo, jos įvarčiais nevirto, o rungtynių minutės sparčiai tiksėjo. VIP situaciją apsunkino ir M.Rusio gauta raudona kortelė, įpusėjus antrajam kėliniui.

Einant rungtynėms link pabaigos, VIP pradėjo žaisti be vartininko, bet ši rizika nepasiteisino. 38 minutę „TurboTransfers“ apsigynė, o L. Tatarūnas per visą aikštę pasiuntė kamuolį į tuščius varžovų vartus.

Rezultatas:

„TurboTransfers“ 5:3 Mažeikių VIP

2’ [1:0] Aurimas Pukevičius

9’ [2:0] Tomas Bielickas

14’ [2:1] Dalius Keršis

15’ [3:1] Lukas Tatarūnas

17’ [3:2] Evaldas Kugys

22’ [4:2] Mantas Makutunovičius

25’ [4:3] Mantas Rusys

30′ Mantas Rusys (VIP) – raudona kortelė

38’ [5:3] Lukas Tatarūnas