Neįgaliesiems

Neeilinė galimybė užkariauti Europą: prasideda atranka į Lietuvos futbolo e. sporto rinktinę

Lietuvos futbolo federacija skelbia atrankos į Lietuvos e. futbolo rinktinę pradžią. Pirmą tokį atrankos turnyrą laimėję lietuviai turės šansą atstovauti savo šaliai 2020 metų liepą Londone vyksiančiame „UEFA eEURO“ turnyre.

Atrankos turnyras prasidės lapkritį, o jame dalyvauti gali kiekvienas, turintis UEFA partnerių KONAMI sukurtą vaizdo žaidimą „eFootball PES 2020“, kuriame nuo kitų metų bus atvaizduoti ir Lietuvos rinktinės futbolininkai.

Lietuvoje atranka vyks „Online“ formatu, o ją laimės du geriausi turnyro žaidėjai. Jie nuo kovo iki gegužės gins savo šalies garbę „UEFA eEuro“ atrankoje, kurioje 55 rinktinės varžysis dėl 16 kelialapių į finalinį turnyro etapą.

Didžiausiu e-futbolo renginiu istorijoje tapsiantis finalinis „UEFA eEURO“ turnyras Londone vyks liepos 9–10 dienomis – prieš pat tikrąjį UEFA Europos čempionato finalą „Wembley“ stadione.

Inauguracinio „UEFA eEuro“ turnyro nugalėtojai taps Europos e-futbolo čempionais, laimės bilietus į Europos futbolo pirmenybių finalą, o taip pat bus apdovanoti ir solidžiu piniginiu prizu.

„Tai išskirtinė galimybė kiekvienam futbolo ir vaizdo žaidimų gerbėjui. Nuo šiol kiekvienas Lietuvos pilietis turi realią galimybę tapti vienos iš mūsų nacionalinės rinktinės narių ir varžytis būsimajame Europos turnyre. Dėl elektroninio sporto vystymo, jau kurį laiką intensyviai bendradarbiaujame su UEFA atstovais ir matome šioje srityje didelį potencialą. Artimiausiu metu, atskleisime ir daugiau naujienų susijusių su šios neeilinės sporto šakos plėtojimu šalyje“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Atrankos į Lietuvos futbolo esporto rinktinę tvarkaraštis:

Kvalifikacinis turnyras lapkričio 2 d.
Kvalifikacinis turnyras lapkričio 20
Finalai gruodžio mėn.

Daugiau informacijos apie  registraciją, atrankos eigą ir taisykles: https://www.eeuro2020.com/lithuania

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS