Nepaisant kluptelėjimo „Sūduva" žengė tolyn

Marijampolės Sūduva nepaisant nesėkmės atsakomosiose rungtynėse pranoko Liepāja klubą bendru rezultatu 2:1 ir žengė į trečią UEFA Europos lygos atrankos etapą.

E. Šemioto/fksuduva.lt nuotr.

Nervingame pirmajame kėlinyje Sūduva dėl traumos neteko vieno savo lyderių saugo Povilo Leimono, o iniciatyvą didžiąją rungtynių dalį turėjo svečiai iš Latvijos. Vienintelis įvartis krito 57 minutę – po perdavimo iš krašto kamuolys rikošetu atšoko Seidinui Keita ir šis smūgiu galva iš arti įveikė vartininką Ivaną Kardumą.

Visgi rungtynių pabaigoje Sūduvai pavyko apsiginti, o paskutinėmis minutėmis ir surengti kelias pavojingas atakas. Arčiausiai išlyginamojo įvarčio buvo Ovidijus Verbickas, kurio smūgį atrėmė vartininkas.

Sūduva pralaimėjo rungtynes 0:1, tačiau dėl pergales svečiuose 2:0 pateko į kitą etapą. Jame Marijampolės ekipa po savaitės susitiks su Šveicarijos klubu Sion. Pirmosios rungtynės liepos 27-ąją vyks Marijampolėje.