Neįgaliesiems

Netekome buvusio futbolininko ir teisėjo R. Bukarto

Rugsėjo 13 d. užgeso buvusio Lietuvos futbolininko, žinomo teisėjo ir inspektoriaus Rimo Bukarto (1944-2018) gyvybė.

R. Bukartas gimė 1944 metais Plungėje. Futbolą pradėjo žaisti besimokydamas mokykloje. 1959 m. buvo pakviestas į Plungės „Linų audinių” futbolo komandą. 1960 m. tapo Lietuvos A lygos varžybų trečios vietos laimėtoju. 1961 m. įstojo į Kauno Politechnikos Institutą, žaidė ,,Politechnika“ futbolo komandoje.

Baigęs institutą, iki 1972 m. dirbo Rusijoje, Čitos srityje bei žaidė srities futbolo pirmenybėse, Krasnokamensko futbolo komandos sudėtyje. 1972-1975 m. treniravo ir žaidė  Prienų ,,Vairo“ komandoje. R. Bukartas prisidėjo prie Birštono ,,Versmės“ futbolo komandos įkūrimo 1975 m., joje treniravo ir žaidė dvejus metus. ,,Versmės“ klubas dalyvavo Nemuno draugijos Marijampolės zonos pirmenybėse. Ši komanda buvo daugkartinė tradicinio kurortinių miestų varžybų nugalėtoja.

Pabaigęs futbolininko karjerą, 1978 m. R. Bukartas pradėjo futbolo teisėjo kelią. Iš pradžių jis buvo šoniniu teisėju, vėliau tapo aikštės teisėju. Plungiškiui 1983 m. buvo suteiktas Respublikinės kategorijos futbolo teisėjo vardas. Apie 1995-1996 m., įsikūrus Lietuvos futbolo teisėjų asociacijai ir suformavus inspektorių korpusą, R. Bukartas tapo jos nariu ir buvo skiriamas inspektuoti Respublikos pirmenybių rungtynes. Šią veiklą jis sėkmingai vykdė iki savo mirties.

Lietuvos futbolo federacija reiškia gilią užuojautą velionio artimiesiems ir visai futbolo bendruomenei.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS