Neįgaliesiems

Netekome legendinio Lietuvos futbolininko Stasio Danisevičiaus

Pirmadienį Lietuvos futbolo bendruomenę pasiekė liūdnos naujienos – anapilin iškeliavo legendinis Lietuvos futbolininkas ir treneris Stasys Danisevičius.

S. Danisevičiui rugsėjo mėnesį būtų sueję 67-eri.

Panevėžietis yra vadinamas tikra Vilniaus „Žalgirio“ klubo legenda, ten jis praleido dešimt metų (nuo 1976-ųjų iki 1986-ųjų), taip pat žaidė „Atlanto“ ir „Panerio“ komandose.

„Žalgirio“ gretose futbolininkas sužaidė beveik 300 rungtynių ir įmušė 34 įvarčius.

Du kartus – 1979 ir 1984 metais – S. Danisevičius buvo pripažintas geriausiu Lietuvos futbolininku. Taip pat jis žaidė ir pirmose oficialiose nacionalinės rinktinės rungtynėse po Nepriklausomybės atkūrimo su Šiaurės Airijoje.

Vėliau kurį laiką buvo „Panerio“ klubo prezidentas, dar vėliau dirbo su mėgėjais, treniravo mažojo futbolo komandas ir vienu metu buvo Lietuvos mažojo futbolo treneris.

Taip pat 1994-1995-aisiais buvo pirmą kartą įkurtos Lietuvos olimpinės U21 rinktinės, kurioje rungtyniavo ne vienas žinomas Lietuvos futbolininkas, treneris,

Dar praėjusių metų rudenį S. Danisevičius žaidė Lietuvos ir FIFA legendų rungtynėse Kaune.

Lietuvos futbolo federacija reiškia užuojautą S. Danisevičiaus šeimai ir artimiesiems.

Atsisveikinimas su velioniu vyks gegužės 14 dieną nuo 17 valandos laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“, adresu Ąžuolyno g. 10, Vilniuje. Urna išnešama gegužės 15 dieną, 14 valandą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS