Neįgaliesiems

Netikėtumas – „Vikingai“ paskutinę rungtynių minutę iš taurės eliminavo „Kauno Žalgirį“

Šįvakar Futsal LFF taurėje buvo sužaisti du ketvirtfinalio susitikimai, o jau pirmajame iš jų buvo užfiksuota didžiulė staigmena. Taurę gynę Lietuvos čempionai „Kauno Žalgiris“, kuris šiame sezone dar nebuvo pralaimėjęs, po dramatiškos kovos krito prieš Jonavos „Vikingus“. Namuose žaidę „Vikingai“ paskutinę minutę sugebėjo palaužti tituluotus varžovus rezultatu 3:2.

„Kauno Žalgiris“ rungtynes pradėjo puikiai – jau 3 minutę Albertas Voskunovičius išvedė svečius į priekį.

Visgi už greito įvarčio komanda neužsikabino ir „Vikingai“ daugiau įvarčių šiame kėlinyje nepraleido. Tiesa, „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą įmušti dar vieną, bet nerealizavo dešimties metrų baudinio.

Negana to, „Vikingai“ prieš pat pertrauką rezultatą išlygino po tikslaus Pauliaus Osausko smūgio.

Puikiai užbaigę pirmą kėlinį, puikiai „Vikingai“ pradėjo ir antrąjį, kadangi vos po kelių minučių Genaras Samsonikas pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė šeimininkus į priekį.

Į šią situaciją „Kauno Žalgiris“ sureagavo žaibiškai ir jau po trijų minučių Marcelo išlygino rezultatą.

Lygus jis laikėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos. Jau net atrodė, kad nugalėtojas per pagrindinį laiką nepaaiškės, bet paskutinę rungtynių minutę Gytis Vasylius tapo „Vikingų“ herojumi ir savo smūgiu išvedė komandą į taurės pusfinalį.

Kitose ketvirtfinalio rungtynėse taip pat vyko labai atkakli kova ir pergalė buvo pasiekta tik paskutinę minutę. Ją pasiekė Gargždų „Pramogos“, kurios 6:5 palaužė ŠSPC „Radviliškį“.

Svečiai iš Radviliškio pirmieji šiose rungtynėse pralaužė ledus ir pelnė įvartį 5 minutę, bet per kitas dešimt minučių „Pramogos“ sugebėjo įmušti keturis įvarčius iš eilės ir įgavo solidžią persvarą.

Visgi, dar iki pertraukos „Radviliškis“ sušvelnino rezultatą, o iškart po jos „Pramogos“ įsimušė į savus vartus ir rezultatas tapo 4:3.

Įpusėjus antrajam kėliniui Algimantas Bačanskis sugrąžino Gargždų ekipai dvejų įvarčių persvarą, bet greiti Nerijaus Volkovo ir Karolio Kazokaičio smūgiai atstatė „status quo“, tad rungtynių pabaiga buvo labai įtempta.

Visgi, tą įtemptą mūšį galiausiai laimėjo „Pramogos“. Aurimas Skurdelis paskutinę rungtynių minutę smeigė pergalingą dūrį ir atvėrė pusfinalio duris „Pramogų“ ekipai.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ 3:2 „Kauno Žalgiris“

3’ [0:1] Albert Voskunovič

20’ [1:1] Paulius Osauskas

22’ [2:1] Genaras Samsonik

25’ [2:2] Marcelo

40’ [3:2] Gytis Vasylius

Gargždų „Pramogos“ 6:5 ŠSPC „Radviliškis“

5‘ [0:1] Nerijus Volkovas

10‘ [1:1] Aurimas Skurdelis

12‘ [2:1] Donatas Surblys

14‘ [3:1] Tomas Tamošauskas

14‘ [4:1] Tomas Tamošauskas (iš 10 m.b.)

16‘ [4 :2] Deividas Dargužas

21‘ [4:3] Algimantas Bačanskis (į savus vartus)

30‘ [5:3] Algimantas Bačanskis

33‘ [5:4] Nerijus Volkovas

35‘ [5:5] Karolis Kazokaitis

40‘ [6:5] Aurimas Skurdelis

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS