Netikėtumų neįvyko – į Futsal A lygos pusfinalį žengė favoritai

Šeštadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos trejos atsakomosios ketvirtfinalio etapo rungtynės. Jose staigmenų užfiksuota nebuvo ir pergales šventės tos pačios komandos, kurios laimėjo ir pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes.

Šalies čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ 8:3 nugalėjo FC „TurboTransfers“ ekipą. Įdomu tai, kad įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus 2:2, bet „TurboTransfers“ kortas sumaišė gauta raudona kortelė, po kurios „Kauno Žalgiris“ įsiveržė į priekį, o rungtynių pabaigoje galutinai įtvirtino savo persvarą.

Tuo metu antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs SFK „Panevėžys“ ir antrą kartą įveikė Gargždų „Pramogų“ pasipriešinimą, šįkart juos nugalėdami rezultatu 5:2.

Pirmajame kėlinyje buvo įmuštas tik vienas įvartis, o jį 13 minutę pelnė panevėžietis Marius Butėnas. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje, „Pramogos“ rezultatą išlygino, bet dar tą pačią minutę Mantas Adomėnas vėl išvedė „Panevėžį“ į priekį, o po minutės persvarą padvigubino Arūnas Šteinas.

35 minutę Donatas Surblys vėl leido „Pramogoms“ priartėti per vieną įvartį, tačiau savo žodį ir vėl tarė M.Adomėnas. Po minutės jis pelnė savo antrąjį įvartį, o rungtynių pabaigoje „Panevėžio“ pergalę įtvirtino Tadas Markevičius.

Trečiose dienos rungtynėse Jonavos „Vikingai“ svečiuose palaužė Mažeikių VIP ir juos nugalėjo antrą kartą. „Vikingams“ išvykoje pavyko laimėti rezultatu 4:1.

Jonavos komanda kiekviename kėlinyje pelnė po du įvarčius ir vienu metu pirmavo 4:0, bet VIP komandai paskutinę minutę garbės įvartį įmušė Arsenij Buinickij.

Rezultatai:

Vilniaus „TurboTransfers“ 3:8 „Kauno Žalgiris“

8’ [0:1] Bolo

17’ [0:2] Bolo

23’ [1:2] Tomas Bielickas

28’ [2:2] Lukas Tatarūnas

28’ [2:3] Marcelo

29’ Jokūbas Višinskas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

33’ [2:4] Deividas Reimaris

34’ [2:5] Lukas Sendžikas

36’ [3:5] Lukas Sendžikas

37’ [3:6] Marcelo

39’ [3:7] Arthur

39’ [3:8] Albert Voskunovič

Gargždų „Pramogos“ 2:5 SFK „Panevėžys“

13’ [0:1] Marius Butėnas

25’ [1:1] Tomas Salamanavičius (į savo vartus)

25’ [1:2] Mantas Adomėnas

26’ [1:3] Arūnas Šteinas

35‘ [2:3] Donatas Surblys

36’ [2:4] Mantas Adomėnas

39’ [2:5] Tadas Markevičius

Mažeikių VIP 1:4 Jonavos „Vikingai“

14’ [0:1] Tomas Bružas (į savo vartus)

20’ [0:2] Lukas Sipavičius

27’ [0:3] Viktor Kravtsov

32’ [0:4] Gytis Vasylius

40’ [1:4] Arsenij Buinickij