Neįgaliesiems

„Nevėžio“ veidas E. Kugys: „Turėti komandą A lygoje Kėdainių miestui reiškia labai daug“

Kėdainių „Nevėžis“ šiemet po 15 metų pertraukos sugrįžo į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą ir gana ženkliai prie to prisidėjo komandos senbuvis Evaldas Kugys.

Kėdainių miesto komanda pastaruosius kelis metus nuolat sukosi aplink Pirmos lygos prizininkų podiumą, tačiau iki apdovanojimų jiems vis pritrūkdavo.

Visgi pernai komanda antrame pagal pajėgumą Lietuvos divizione triumfavo ir, iškovoję šansą žengti aukštyn sportiniu keliu, juo pasinaudojo.

„Visam miestui tai reiškia labai daug, prieš 15 metų „Nevėžis“ paskutinį kartą žaidė A lygoje, bet tas sezonas nenusisekė, turėjome grįžti į Pirmą lygą. Po tiek laiko malonu grįžti ir man asmeniškai tai yra pirmi metai aukščiausiame lygyje.

Ketverius metus mums iki medalių trūkdavo labai nedaug, komanda kažkiek keitėsi, bet branduolys išsilaikydavo. Pernai pradžia buvo labai sunki, tačiau kai pasipildėme legionieriais, taip ir nuėjome į priekį bei pelnytai laimėjome Pirmą lygą“, – savaitės interviu rubrikoje į praėjusį sezoną nusikėlė futbolininkas.

Pats E. Kugys buvo vienas iš geriausiai komandos brendimą mačiusių žaidėjų ir net tris sykius paeiliui tapo rezultatyviausiu Pirmos lygos futbolininku.

„Kiekvienais metais stengiesi prisidėti įvarčiais, bet tikrai negaliu sakyti, kad vienas viską čia padariau, reikia padėkoti ir komandai, nes, jei jų nebūtų, klausimas, ar būčiau tiek įmušęs. Jau po pernai metų galvojau, kad būtų smagu išbandyti save aukštesniame lygyje ir, kaip laikas parodė, tą galimybę gavau.

Aš nelaikau savęs komandos lyderiu, bet kiti sako kitaip. Jaunimas į tave žiūri, mato ir esu pastebėjęs, kad jaunimas ima pavyzdį iš vyresnių žaidėjų ir daug labiau stengiasi“, – teigė žaidėjas.

Jis liko atviras – pirmame sezone sugrįžus į aukščiausią lygą ekipai, visų pirma, norėtųsi joje išlikti ir neiškristi žemyn.

„Kiekvienai komandai nebus lengva su mumis. Aišku, lygių skirtumas yra, viskas vyksta greičiau, bet kaip klubas keliame sau tikslą išlikti lygoje, bet kiekvienose rungtynėse stengsimės kovoti dėl trijų taškų“, – tikino E. Kugys.

Jis taip pat pasidžiaugė, kad pastaraisiais metais jaučiamas ir padidėjęs sirgalių susidomėjimas vietine komanda.

„Paskutinį sezoną žiūrovų susidomėjimas buvo tikrai gana didelis, gal miestas pamatė, kad komanda skina pergales, bet tas palaikymas kiekvienose rungtynėse… Atsirado ir fanai, kurie palaikė kiekvienose rungtynėse, tad vienas malonumas žaisti tokiose rungtynėse, kai girdi, kad fanai skanduoja tavo komandos vardą“, – pasakojo žaidėjas.

Daugiau jo minčių – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS