„NFA BE1“ komandos debiutas EJL U15 divizione vainikuotas čempionų titulu

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos (EJL) U15 divizione pirmąją vietą užsitikrino Kauno „NFA BE1“ ekipa, nugalėdama pagrindinius varžovus panevėžiečius.

Antro etapo 8-ame ture į akistatą stojo „NFA BE1“ ir FA „Panevėžys“-PRSSG komandos, ir pergalė būtų leidusi Kauno atstovams atitrūkti tiek nuo panevėžiečių, tiek nuo Vilniaus FK „Žalgiris“ bendraamžių.

Rungtynės sėkmingai susiklostė „NFA BE1“ komandai, kuri jau 7 minutę įgijo įvarčio persvarą, pasižymėjus Viliui Kondrotui.

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai žaidė mažumoje, raudoną kortelę pelnius Rokui Kulbiui ir Gustui Muraškai. Tuo pasinaudojo aikštės šeimininkai, įmušdami dar du įvarčius. Vilius Kondrotas ir Arminas Astafejevas įtvirtino pergalę rezultatu 3:0.

„NFA BE1“ per 29 žaistas rungtynes iškovojo 72 taškus. Diviziono paskutinis turas įvyks birželio 18 dieną.

II etapo dėl 1–6 vietų turnyro lentelė