Neįgaliesiems

Nukeltos kelios A lygos rungtynės

Dėl UEFA Europos lygos varžybų keičiasi A lygos tvarkaraštis – nukeltos dvejos artimiausio turo rungtynės ir kelios 19-21 turų dvikovos.

Marijampolės “Sūduvai” ir “Trakams” pirmą kartą UEFA Europos lygoje nužengus tris etapus pakoreguotas A lygos tvarkaraštis.

Ketvirtadienį, liepos 27 d. turėjusios vykti 18 turo rungtynės nukeltos. Dvikova tarp Kauno “Stumbro” ir “Jonavos” nukelta į penktadienį, liepos 28 d. 18 val., o rungtynės tarp “Sūduvos” ir “Trakų” atidedamos vėlesniam laikotarpiui.

19 turo rungtynės tarp “Jonavos” ir “Trakų” nukeltos iš rugpjūčio 2 d. į rugpjūčio 6 d. 18 val., o dvikova tarp “Sūduvos” ir “Stubmro” nukelta iš rugpjūčio 3 d. į rugpjūčio 6 d. 20 val.

20 turo rungtynės “Kauno Žalgiris” – “Trakai” iš rugpjūčio 8 d. nukeltos į rugpjūčio 9 d. 18 val. Rungtynės “Atlantas” – “Jonava” iš rugpjūčio 8 d. nukeltos į rugpjūčio 10 d. 20 val. Rungtynės “Utenis” – “Stumbras” nukeltos iš rugpjūčio 9 d. į rugpjūčio 10 d. 18 val.

21 turo rungtynės “Stumbras” – “Atlantas” iš rugpjūčio 12 d. nukeltos į rugpjūčio 13 d. 15 val.  Taip pat gali keistis rugpjūčio 12 d. rungtynių “Trakai” – “Žalgiris” laikas.

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS