Neįgaliesiems

Nuostatuose – pasikeitimai dėl legionierių, registravimo, dublerių

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas patvirtino 2017 metų sezono LFF Varžybų nuostatus, kuriuose daugiausiai pakeitimų atlikta dėl žaidėjų statuso ir registracijos bei dublerinių komandų.

Nauji LFF varžybų nuostatai numato, jog A lygos čempionatui komandos gali registruoti ne daugiau nei 30 žaidėjų, tarp kurių yra iki 6 ne Europos sąjungos šalių piliečių ir bent 4 lietuviai iki 21 metų amžiaus. Iki šiol vadinamasis legionierių limitas įtraukė ir Europos sąjungos piliečius.

Nemažai pakeitimų susiję su dublerinėmis komandomis. Nuo 3 iki 2 sumažėjo galimas aikštės žaidėjų skaičius dublerinėje A arba I lygos komandoje (neskaitant žaidėjų iki 21 metų).

Naujovė – dublerinėje komandoje privalo vienu metu rungtyniauti bent 6 žaidėjai iki 21 metų ir ne daugiau kaip 4 žaidėjai (neskaitant vartininko), kurie yra vyresni nei 21-erių.

Nuo šio sezono dublerinės komandos pavadinimas turės būti sudarytas iš pagrindinės komandos pavadinimo su žymeniu „B“.

Taip pat nežymiai pakoreguoti A ir I lygos komandų žaidėjų registravimo laikotarpiai, o likusioms lygoms numatytas periodas nuo vasario 2 iki rugsėjo 1 d. Per šį laikotarpį žaidėjai gali būti registruoti 3 klubuose ir atstovauti 2 klubams oficialiose rungtynėse.

Dar vienas pasikeitimas – LFF Supertaurės rungtynėse rungtynėms pasibaigus lygiosiomis (be pratęsimo) bus mušami 11 metrų baudiniai.

2017 m. LFF varžybų nuostatai

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS