Neįgaliesiems

Nusipelniusiems Lietuvos treneriams įteikti LFF ordinai

Pirmadienį vykusių kontrolinių rungtynių tarp Lietuvos ir Kuveito pertraukos metu buvo pagerbti du nusipelnę Lietuvos futbolininkai ir treneriai – Algimantas Liubinskas bei Gediminas Paberžis.

Ilgamečiam Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjui ir vėliau – trenerių štabo nariui G. Paberžiui buvo įteiktas LFF III laipsnio ordinas, tuo tarpu daugiausiai rungtynių Lietuvos nacionalinei rinktinei vadovavusiam ir neseniai 70-ąjį jubiliejų minėjusiam A. Liubinskui – LFF I laipsnio ordinas.

„70 metų futbole, daugiau nieko taip ir neišmokau, – su šypsena kalbėjo A. Liubinskas. – Apžvelgiau visą gyvenimą, tai vis tiek malonu. Kai gimtadienio dieną sulaukiu skambučio iš Japonijos ir žmogus spėja, kad sveikina iš toliausiai, aš atsakau, kad ne, kad yra sveikinimų iš Australijos, JAV ir Kazachstano.

Sveikinimų buvo tikrai nemažai ir esu dėkingas, kad mane atsiminė. Yra ir dar vienas dalykas – kai tave sveikina, turi prisimeni žmogų, tai atgimsta atmintyje. Matai jį taip, tarsi tuo metu su juo bendrautum. Įspūdis tikrai superinis, su kiekvienu pabendrauji“.

Specialistas teigė, jog šiuo metu futbolą stebi tik iš šono, tačiau svarsto, jog galbūt dar sugrįš ir į aktyvią veiklą.

„Gyvenime sutikau labai daug puikių žmonių, su kuriais buvo malonu bendrauti, pažinti. Sulėtėjo gyvenimo tempai, nieko nepadarysi. Truputį apmaudu, kad dabar futbole nieko neveikiu, tačiau sparnų dar nenuleidžiu“, – šyptelėjo ilgametis Lietuvos rinktinės treneris.

Tuo tarpu LFF III laipsnio ordino sulaukęs G. Paberžis taip pat teigė, jog turėjo gerą progą dar sykį pažvelgti į ilgą ir turiningą savo karjerą, nepamirštant veiklos futbole ir dabar.

„Malonu, kad neužmiršta, kad yra žmonės, kurie tuo užsiima ir primena bei leidžia prisiminti tuos laikus, kada žaidžiau „Žalgiryje“, Lietuvos rinktinėje, kada dirbau treneriu pilname pajėgume.

Ir dabar nepraleidžiu progos padėti ir savo sūnui, kuris turi savo futbolo klubą, bandau padėti savo patarimais, aišku, dabar viskas keičiasi, futbolo gyvenimas yra kitoks, tačiau stengiuosi dalyvauti tame procese“, – sakė G. Paberžis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS