Neįgaliesiems

Nustatyti Baltijos jaunimo lygos ketvirtfinalių rungtynių laikai

Naujojo turnyro ketvirtfinaliuose balandžio mėnesį rungsis trys Lietuvos komandos – Baltijos FA, Klaipėdos FM ir „NFA BE1“.

Šios ekipos tęs savo pasirodymą Baltijos jaunimo futbolo lygos ketvirtfinalio mačuose, kuriuos sudarys dvi komandų akistatos.

Pirmoji iš Lietuvos komandų varžysis Baltijos FA. Balandžio 9 dieną 11:00 val. LFF stadione vilniečiai priims FC „Flora“ bendraamžius. Atsakomoji dvikova numatyta balandžio 30-ąją Taline.

Klaipėdos FM ir „NFA BE1“ ekipos tarpusavyje išsiaiškins, kuri iš jų verta žengti į turnyro pusfinalį. Pirmasis komandų susitikimas vyks Klaipėdos FM stadione balandžio 27 dieną 16:00 val., o antrasis – LFF Kauno treniruočių centro stadione balandžio 30 dieną 16:00 val.

Kaip ir grupių etapo metu, turnyre dalyvaujančių Lietuvos ekipų namų rungtynės bus transliuojamos per Lietuvos futbolas „Youtube“ kanalą, o nuotraukų albumai publikuojami Jaunimo futbolas LT „Facebook“ paskyroje.

„Tikrai džiugu, matyti, jog trys lietuvių komandos sėkmingai įveikė grupių etapą. Nepaisant intensyvaus „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos tvarkaraščio, komandos demonstruoja puikų žaidimo ir profesionalumo lygį naujame Baltijos jaunimo lygos turnyre. Šiek tiek gaila, kad dvi lietuvių komandos turės kautis tarpusavyje dėl patekimo į tolimesnį etapą, bet toks šio turnyro principas.

Visus kviečiame jau į pirmąją kovą tarp Lietuvos ir Estijos komandų, balandžio 9 dieną atvykti į LFF stadioną ir palaikyti Baltijos futbolo akademijos futbolininkų, taip pat Klaipėdos ir Kauno sirgalius palaikyti savo miestų jaunimo komandų“, – įspūdžiais pasidalino Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos direktorius Algirdas Kvalkauskas.

Turnyro tvarkaraštis

Ketvirtfinalių poros:

Rygos FS „Metta“ – Daugpilio BFC „Daugavpils“

Klaipėdos FM – Kauno „NFA BE1“

Vilniaus Baltijos FA – Talino FC „Flora“

Rygos JDFS „Alberts“ – Liepojos FS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS