Neįgaliesiems

Nyderlandų jėgą pajutusios Lietuvos rinktinės treneris: „Potencialo turime, bet laukia neįtikėtinai daug darbo“

Pirmadienį ir antradienį Lietuvos nacionalinė salės futbolo rinktinė, du sykius kontrolinėse rungtynėse 0:4 ir 0:2 pralaimėjusi Nyderlandams, trečiadienį sugrįžo į Lietuvą.

Kelionės metu rinktinės strategas Jevgenijus Ryvkinas pildė savo užrašų knygelę epizodais, kurių daugiau nenorėtų matyti auklėtinių žaidime. Tiesa, reziumuodamas išvyką, specialistas iš Ukrainos galėjo pažymėti ir ne vieną teigiamą dalyką.

„Apskritai pozityvu yra tai, kad tokiu sunkiu metu mes turėjome galimybę sužaisti su labai gera komanda. Žaidėjai turėjo galimybę save įvertinti žaisdami su stipriu varžovu ir adaptuotis prie didesnių greičių. Taip, broko žaidime buvo, tačiau esu sužavėtas komandine dvasia ir kova nuo pirmos iki paskutinės minutės. Ypač antros rungtynės parodė, kad potencialo turime, bet laukia neįtikėtinai daug darbo“, – trumpą rinktinės stovyklą reziumavo J. Ryvkinas.

Anot stratego, pagrindinė kliūtis, trukdžiusi sužaisti dar geriau – greičio trūkumas. Būtent tai lėmė grubias klaidas bei praleistus įvarčius.

„Noriu pabrėžti – jei turėsime galimybę žaisti daugiau tokio lygio rungtynių su tokiu intensyvumu, tai per trumpą laiką galime sugrįžti į tą formą, kokios buvome prieš metus laiko. COVID-19 taip viską sujaukė, kad ši stovykla buvo adaptacinė. Mums vėl reikia 5–7 rungtynių, kad galėtume priprasti prie varžovų siūlomų greičių.

Kai varžovai žymiai greitesni, nebesugebi nei pasinaudoti sukurtomis progomis, kurių turėjome tikrai nemažai, nei išvengti klaidų visiškai lygiose vietose. Taip, mes praleidome per daug vaikiškų įvarčių, tačiau reikia suprasti, kad tos klaidos neatsirado iš niekur. Mes žaidėme su labai greita, labai techniška ir labai gera komanda“, – dėstė J.Ryvkinas.

Šįsyk Lietuvos rinktinei neatstovavo traumą patyręs kapitonas Justinas Zagurskas, tačiau atstovavo Juodkalnijoje atrankos rungtynėse į Europos čempionatą sunkią traumą patyręs ir ją išsigydęs Albertas Vaskunovičius. Taip pat salės futbolo rinktinės sudėtyje debiutavo Tadas Labukas, Vytautas Lukša, Genaras Samsonik ir Žymantas Butkus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS