Neįgaliesiems

Oficialu: Davidas Ngogas baigia futbolininko karjerą

Futbolo klube „Žalgiris“ 2020-ųjų metų sezoną pradėjęs prancūzas Davidas Ngogas paskelbė oficialiai baigiantis profesionalaus futbolininko karjerą, skelbiama Vilniaus „Žalgirio“ svetainėje.

Savo karjerą prancūzas pradėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG) jaunimo komandoje, o 2006–2008 metais žaidė pagrindinėje sudėtyje – per du sezonus sužaidė 24 rungtynes ir įmušė tris įvarčius. 2008-ųjų metų vasarą už vieno milijono eurų išpirką prancūzas persikėlė į „Liverpool“ klubą ir jame per tris sezonus sužaidė 63 mačus ir pelnė 9 įvarčius.

2011 metais puolėjas už 4,5 mln. eurų buvo parduotas kitam Anglijos klubui „Bolton Wanderers“. Per trejus metus Boltone Davidas NʼGogas sužaidė 81 rungtynes ir pelnė 14 įvarčių. D. NʼGogas taip pat yra atstovavęs „Swansea“, „Stade Reims“, Graikijos „Panionios“, Škotijos „Ross County“ ir „Honved“ klubams.

„Honved“ gretose per 41 rungtynes įmušė 15 įvarčių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Futbolo klubo „Žalgiris“ komandos vadovė Vilma Venslovaitienė sako, kad Davido sprendimas visiems buvo netikėtas, bet jį reikia gerbti: „Žinoma, kad jo sprendimas buvo netikėtas visiems – treneriams ir komandos vadovams. Davido karjera įspūdinga, jis žaidė garsiausiuose Europos ir pasaulio klubuose. Viskam ateina pabaiga, ir Davidas nusprendė, kad nori baigti karjerą dabar.“

„Žalgirio“ strategas Aliaksejus Baga Davidą Ngogą apibūdina kaip profesionalų ir darbštų žaidėją: „Jo atsidavimas visada yra tik aukščiausio lygio. Labai džiaugiuosi, kad teko dirbti su juo. Aišku, gaila, kad jis baigia karjerą būdamas dar gana jaunas, bet tai jo pasirinkimas ir linkiu jam visa ko geriausio.“

Žalgirio“ klubas nori padėkoti David‘ui Ngogui už komandoje praleistą laiką ir ateityje jam linki visokeriopos sėkmės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS