Neįgaliesiems

Oficialu: HNK Gorica išpirko P. Golubicko kontraktą

Antradienio pavakarę HNK „Goricos“ klubas oficialiai paskelbė, jog Paulius Golubickas lieka Kroatijos klubo gretose iki 2024 metų.

Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai P. Golubickas buvo išleistas iš ligoninės, jis atvyko į Velikos Goricos miesto stadioną bei pasirašė ketverių metų sutartį su HNK „Gorica“. Žandikaulio operacijos pasekmės vis dar yra labai matomos, Pauliui vis dar sunku šnekėti, tačiau jis negalėjo paslėpti savo džiaugsmo.

„Esu patenkintas, kad pasirašiau sutartį bei esu dėkingas klubo atstovams už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą. Negaliu sulaukti, kol pasveiksiu po traumos ir toliau galėsiu padėti „Goricos“ klubui siekti savo tikslų“, – teigė P. Golubickas.

Lietuvos rinktinės žaidėjas šią žiemą į „Goricą“ atvyko nuomos pagrindais iš „Dainavos“ klubo. Nuomos sutartyje buvo išpirkos galimybė, kuria Kroatijos komanda pasinaudojo.

„Mes esame klubas, turintis aiškią vertybių sistemą, visada norime apsaugoti savo žaidėjus, ypač tokiomis sunkiomis akimirkomis. Panašių dalykų gyvenime nutinka, tačiau tai nekeičia fakto, kad Paulius per pastaruosius kelis mėnesius įrodė, jog mums yra begalo svarbus. Mes labai tikime jo sugebėjimais bei galimybėmis. Mes su juo siejame didelius planus, todėl nusprendėme aktyvuoti išpirkos sąlygą. Esame laimingi, kad jis ir toliau išliks mūsų šeimos dalimi ir tikime, kad tai, kas tavęs nenužudo, padaro tave stipresniu“, – teigė „Gorica“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Paulius trečiadienį keliaus į Lietuvą, kitas tris savaites praleis gimtinėje, o po to grįš į Veliką Goriką ir pamažu įsitrauks į treniruočių procesą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS