Neįgaliesiems

Optibet A lygos sezono ketvirčio apžvalga – įdomūs faktai ir svarbiausi įvykiai

Trečiadienį baigėsi devintasis Optibet A lygos turas, o tai reiškia, kad pirmasis 2021 metų sezono ketvirtis yra baigtas. Lietuvos futbolo federacija paruošė apžvalgą, kurioje – įdomiausi įveikto sezono statistiniai faktai bei įvykiai.

Per pirmą ketvirtį buvo sužaisto 38 Optibet A lygos rungtynės, iš kurių 21 vyko tarp pernai A ir pirmoje lygose žaidusių ekipų. Šis skaičius svarbus dėl to, kad prieš sezono pradžią netrūko spekuliacijų, jog naujokams senbūvių iššūkiai bus per sunkūs. Kol kas „Džiugas“, „Hegelmann Litauen“, „Nevėžis“ ir „Dainava“ beveik trečdalį rungtynių prieš senbuvius nepralaimėjo.

Rezultatyviausias pirmojo rato žaidėjas – Kule Mbombo. „Sūduvos“ puolėjas yra pasižymėjęs šešis kartus ir įdomu tai, kad tai padarė šešeriose skirtingose rungtynėse. Penkis įvarčius yra pelnęs Philipas Otele iš „Kauno Žalgirio“, po keturis – dar vienas Linas Pilibaitis ir Mindaugas Grigaravičius. 

Dominykas Barauskas tapo pirmuoju keturias geltonas korteles užsidirbusiu ir dėl to diskvalifikuotu futbolininku.  Dar šeši žaidėjai diskvalifikacijas gavo dėl raudonų kortelių. Nauriui Petkevičiui raudona kortelė kainavo brangiausiai – jis dėl nesportinio veiksmo pirmojo turo rungtynėse prieš „Džiugą“ buvo priverstas praleisti net trejas rungtynes.

Rezultatyviausia pirmojo rato komanda tapo „Panevėžys“, kurio futbolininkai vidutiniškai per rungtynes muša daugiau nei po du įvarčius. Geriausia gynyba kol kas priklauso „Sūduvai“ – pastaroji per 8 rungtynes praleido šešis įvarčius, o tai yra vos po 0,75 įvarčio per rungtynes.

Dar daugiau įdomybių pamatysite vaizdo įraše, o jau šiandien, 18:00 valandą akistata tarp Vilniaus „Riterių“ ir Vilniaus „Žalgirio“ pradės antrąjį Optibet A lygos ratą. Tiesioginę rungtynių transliaciją stebėkite per Tv6.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS