Neįgaliesiems

Optibet A lygos turo apžvalga: „Riteriai“ nutraukė nesmagias serijas

„Optibet A lygos“ 7-ajame ture nė viena namų komanda nepelnė įvarčio.

Nutrūko. „Panevėžys“ 7-ajame ture pirmą sykį neįmušė įvarčio – dvikova su Vilniaus „Žalgiriu“ baigėsi rezultatu 0:0. 19 taškų turintys panevėžiečiai ir toliau užtikrintai pirmauja čempionate.

Geriausiu pergalingu startu pastaraisiais metais išsiskyrė būtent „Žalgiris“, kuris 2015-aisiais pirmenybes pradėjo septyniais laimėjimais iš eilės.

Sugrįžimas. Praėjusį šeštadienį „Žalgiris“ pristatė naujieną apie sugrįžusį Jurijų Kendyšą, kuris sostinės klubo garbę gynė 2015 metais.

Lietuvos, Baltarusijos ir Moldovos čempionu tapęs saugas dvikovą pradėjo starto sudėtyje, tačiau tai pergalės neatnešė. „Žalgiris“ nelaimėjo ketvirto mačo iš septynių ir su 11 taškų rikiuojasi ketvirtas.

Nepralaužė. FA „Šiauliai“ neįveikė varžovų demonstruojamos geros gynybos ir rungtynėse su Alytaus DFK „Dainava“ pasidalino po tašką – 0:0.

14 taškų turintys šiauliečiai žengia antri, savo ruožtu, Lukas Paukštė penkis kartus išlaikė „sausus“ vartus bei pagal šį rodiklį pirmauja lygoje.

Paralelė.  Dainaviečiai ketvirtą sykį šiemet nepraleido įvarčio, bet patys yra pasižymėję vos tris sykius – gera gynyba leidžia rikiuotis turnyro lentelės viduryje.

Šių metų dzūkų komanda primena praėjusio sezono Mindaugo Čepo kariauną, kuri pirmame rate taškus irgi dažniausiai rinkosi žaisdama lygiosiomis.

Atodūsis. Vilniaus „Riteriai“ devintuoju bandymu „Optibet A lygoje“ nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą – 1:0.

Tokiu būdu sostinės klubas nutraukė šešerių nelaimėtų susitikimų seriją, įsirašė pirmąją pergalę ir su 6 taškais pakilo į 8-ąją vietą.

Pralaimėjimai. „Hegelmann“ futbolininkai kartu su marijampoliečiais dar nė sykio nesužaidė lygiosiomis. Mėlynai balti turi 9 taškus ir žengia šešti.

Andriaus Skerlos kariauna jau dabar yra patyrusi keturis pralaimėjimus, kai per visą praėjusių metų „Optibet A lygą“ buvo nusileista tik septynis sykius.

Nokautas. Marijampolės „Sūduva“ sėkmingai pradėjo kovas su tiesioginiais konkurentais, o tai parodo dvi paeiliui pelnytos pergalės – šį kartą marijampoliečiai išvykoje 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“.

Priešininkai buvo nustelbti greitais įvarčiais, kurie krito į Ravi Paschoa vartus 6-ąją bei 8-ąją minutę. Kamuoliai po efektingų buvusio džiugiečio Oleksijaus Zbunio ir Levano Mačarašvilio smūgių skriejo į tą patį kampą.

Žemyn. Po įspūdingos pergalės sezono starte prieš čempioną džiugiečiai per kitas šešerias rungtynes yra iškovoję vos tašką.

Užsitęsusi nelaimėtų dvikovų serija „Džiugą“ su 4 taškais nustūmė į paskutinę turnyro lentelės vietą.

Pasitikėjimas. Jo antplūdžio po sekmadienio rungtynių tikrai turėjo sulaukti „Kauno Žalgirio“ puolėjas Florianas Davidas. Iki tol nė karto nepasižymėjęs puolėjas išsiskyrė dubliu ir padėjo įveikti Gargždų „Bangą“ – 2:0.

Žalgiriečiai nugalėjo antrą kartą iš eilės ir su 12 taškų pakilo į 3-iąją vietą. Pirmąjį ratą Roko Garasto kariauna užbaigs dvikovomis su „Riterių“ bei „Hegelmann“ ekipomis.

Neįveikė. 7-ajame ture įvyko gana unikali situacija – nė viena namų komanda nepelnė įvarčio. Iš viso per penkis mačus buvo įmušti tik 5 įvarčiai.

Šeimininkams pasižymėti neleido į rikiuotę grįžęs Edvinas Gertmonas, Lukas Paukštė, Armantas Vitkauskas puikiai rungtyniavęs Giedrius Zenkevičius bei Ignas Plūkas.

alyga.lt informacija, fkriteriai.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS