Neįgaliesiems

Optibet Futsal A lyga startuos burbuluose

Dėl sparčiai augančio COVID-19 sergančiųjų skaičiaus mūsų šalyje, naujasis 2020–2021 metų Optibet futsal A lygos sezonas startuos vadinamuosiuose burbuluose. Iki naųjųjų metų lyga vyks tik Radviliškio, Prienų ir Jonavos arenose. Startas – lapkričio 14 dieną.

„Tokiu principu mes jau vykdėme LFF futsal taurės finalo ketverto varžybas. Sakyčiau, tuomet viskas neblogai pavyko, todėl komandos pozityviai pažiūrėjo į tokį pasiūlymą. Burbulų privalumas toks, kad visos trys arenos įsipareigoja, jog komandos turės atskiras rūbines, jos prieš kiekvienas rungtynes bus dezinfekuotos bei laikomasi visų reikalingų saugumo priemonių“, – sakė Lietuvos salės ir paplūdimio asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas.

Naujajame sezone dėl titulo varžysis dešimt klubų. Kaip jau anksčiau skelbta, iš čempionato pasitraukė Vilniaus VDA salės futbolininkai, o prie dalyvių prisijungė atrankos turnyre sėkmingiausiai pasirodę „Radviliškio“ ir Alytaus „Dainavos“ atstovai.

Prieš kiekvienas naujojo sezono rungtynes žaidėjams ir klubo atstovams bus tikrinama temperatūra. Asmuo, kurio kūno temperatūra sieks ar viršys 37,3 Celsijaus laipsnio, į areną patekti negalės. Taip pat numatyta, kad bent iki naujųjų metų žiūrovai į areną taip pat bus neįleidžiami, tačiau visos rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos Youtube kanale.

Pirmojo turo kovos bus žaidžiamos Radviliškyje ir Prienuose.

Lapkričio 14 d. 15:00 val. Gargždų „Pramogos“ – „ŠSPC-Radviliškis“   (Radviliškio arena)

Lapkričio 14 d. 17:15 val. Mažeikių VIP – „Akmenė“   (Radviliškio arena)

Lapkričio 15 d. 13:00 val. Kauno „Vytis“ – Alytaus DFK „Dainava“   (Prienų arena)

Lapkričio 15 d. 15:15 val. FA „Šiauliai“ – Vilniaus „Turbotransfers“   (Prienų arena)

Lapkričio 15 d. 17:30 val. Jonavos „Vikingai“ – „Panevėžys-Sportidus“ (Prienų arena)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS