Neįgaliesiems

Optibet futsal A lygoje – finalinė diena

Optibet Futsal A lygoje šeštadienis bus ta diena, kuomet bus atsakyti visi klausimai ir užbaigtas 2020-21 metų lygos sezonas. 

Būtent šeštadienį, kovo 27 dieną, bus sužaisti atsakomieji didžiojo ir mažojo finalo susitikimai, po kurių paaiškės visos prizinės vietos. Dėl aukso rimta kova vyks tarp čempionų titulą ginančių „Kauno Žalgirio“ ir jiems iššūkį metančių Jonavos „Vikingų“. Tuo metu bronzos likimas spręsis akistatoje tarp Gargždų „Pramogos“ ir Mažeikių VIP komandų.

Mažeikių VIP – Gargždų „Pramogos“

Data: 2021-03-27

Vieta: Radviliškio sporto arena

Laikas: 13:00

Pirmųjų rungtynių rezultatas: 3:4

Pirmasis mūšis dėl bronzos vyko Gargžduose. Savuosiuose apkasuose komanda jautėsi gerai, sužaidė puikų pirmąjį kėlinį, o antrojo pradžioje jau turėjo solidžią persvarą – 4:0. Visgi VIP, kurie pirmajame mače žaidė be Arūno Šteino ir Edgaro Baranausko, pademonstravo charakterį. Rungtynių pabaigoje jiems pavyko įmušti net tris įvarčius, nors galėjo ir keturis, bet nerealizavo vieno paskirto baudinio.

Visgi VIP taip parodė, kad pralaužti Gargždų komandos gynybą jie tikrai gali ir moka, o Radviliškyje galutinai paaiškės, kuri komanda laimės karą dėl trečiosios vietos.

„Laukiame rungtynių kaip įprastai, nors žinome, kad neturime kur trauktis, nes norint medalių, reikia pergalės ir keliauti į pratęsimą“, – komentavo VIP puolėjas Tadas Markevičius, kuris pelnė vieną iš trijų įvarčių.

„Iš tikro, antradienį sužaidėme žaidybine prasme tikrai neblogas rungtynes, žinant, kad nebuvo dviejų labai svarbių mums žaidėjų – Arūno Šteino ir Edgaro Baranausko, tik labai nesisekė su realizacija, ko nepasakyčiau apie varžovus. Šiaip eilinį kartą pasiteisino žaidimas be vartininko, tik, deja, pritrūko laiko“, – pabrėžė puolėjas, iš kurio žodžių galime suprasti, kad ir antrose rungtynėse galime tikėtis žaidimo su penkiais aikštės žaidėjais.

VIP norint iškovoti bronzą, jiems reikės laimėti per pagrindinį laiką, o tada komandoms teks žaisti du papildomus kėlinius po 5 minutes. Būtent to VIP komanda ir sieks.

„Antrose rungtynėse sieksime pergalės. Labai norime Mažeikiams padovanoti medalius, o norint laimėti, reikės žaisti maksimaliai susikaupus ir atsidavus, ir, žinoma, pagerinti gynybą. Tikiuosi, sėkmė bus mūsų pusėje ir iškovosime bronzos medalius“, – užbaigė T.Markevičius.

Natūralu, kad Gargždų „Pramogos“ galvoja tik apie pergalę. Pirmose rungtynėse ji galėjo būti labiau užtikrinta, bet rungtynių pabaiga lėmė, kad komanda savo persvarą iššvaistė. Būtent tai „Pramogos“ nori pataisyti savo žaidime ir antrose rungtynėse ne tik iškovoti pergalę, bet ir sužaisti dar geriau.

„Tai paskutinės sezono rungtynės, kurias turime sužaisti geriau negu prieš tai kaip žaidėme su Mažeikių VIP. Likus 10 minučių, pirmaujant 4:0 tiesiog sustojome, tai stengsimės nedaryti tokių klaidų. Padarėme treniruotę, video peržiūrą ir eisime į tas rungtynes nusiteikę pozityviai“, – kalbėjo „Pramogos“ lyderis Aurimas Skurdelis.

„Viskas visai gerai klostėsi 35 minutes, po to patys sau prisidarėme bėdų kaip ir visa sezoną, manyčiau, per daug atsipalaidavome. Pavyko visai gerai tam tikrą laiką palaikyti kamuolį, bet progų realizacija galėjo būti ir geresnė. Manau, reikės žaisti kaip ir pirmosiose rungtynėse, ypač pirmą kėlinį – aktyviai, neduoti jiems daug laiko galvoti su kamuoliu ir daugiau patiems judėti aikštelėje tiek puolime, o gynyboje ypatingai daug“, – pridūrė A.Skurdelis.

VIP ir „Pramogų“ rungtynes tiesiogiai transliuos Lietuvos futbolo Youtube kanalas.

„Kauno Žalgiris“ – Jonavos „Vikingai“

Data: 2021-03-27

Vieta: Prienų sporto ir pramogų arena

Laikas: 15:30

Pirmųjų rungtynių rezultatas: 2:2

Aukso nori ir gali iškovoti abi finalo dalyvės. Tai jau parodė ir pirmoji finalo dvikova. Jonavoje „Vikingai“ metė rimtą iššūkį dabartiniam čempionui „Kauno Žalgiriui“. Vienu metu „Vikingai“ pirmavo net 2:0, bet „Kauno Žalgiris“ susiėmė ir per dvi minutes pelnė du įvarčius, o rungtynės pasibaigė lygiosiomis. Vadinasi, ta komanda, kuri laimėsi Prienuose – ir taps Lietuvos Optibet Futsal A lygos čempionais.

„Kauno Žalgirio“ komandos kapitonas Justinas Zagurskas pirmąjį mačą vertina neigiamai. Jo nuomone, tai buvo vienos blogiausių sezono rungtynių, tad atsakomajame susitikime „Kauno Žalgiris“ sieks pakelti savo žaidimo kreivę.

„Pirmąsias rungtynes vertinu prastai, manau, tai buvo vienos blogiausių mūsų sezono rungtynių. Labai mažai kas mums tose rungtynėse pavyko, realizacija šlubavo, tad geriausiai kas mums pavyko, tai žaidimas 5 prieš 4. Antrose rungtynėse turėsime būti labiau užsivedę ir atiduoti visas savo jėgas, turėsime kiekviename centimetre laimėti kovas, realizuoti savo šansus ir nedaryti klaidų, kurias darėme pirmose rungtynėse“, – entuziastingai kalbėjo J.Zagurskas.

Šiek tiek labiau patenkintas pirmosiomis rungtynėmis buvo „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas, tačiau savo komandos klaidų jis tikrai pro akis nepraleido. Atsakomosiose rungtynėse „Vikingai“ sieks jas pašalinti ir tapti ta komanda, kuri nuvers „Kauno Žalgirį“ nuo čempionų sosto.

„Pirmąsias rungtynes vertinu dviprasmiškai. Iš vienos pusės pavyko taktiškai juos apžaisti ir beveik visų rungtynių metu turėti mums palankų rezultatą, na o iš kitos pusės apmaudu, kad tą rezultatą paskutinėmis minutėmis paleidome. Manau, kad puikiai gynėmės. Dėl pozicinės gynybos neleidome varžovams sukurti daug pavojingų progų prie mūsų vartų. Reikės laikytis savo žaidybinio plano, daryti mažiau klaidų nei varžovai ir atiduoti visas jėgas“, – sakė J.Jeremejevas.

„Kauno Žalgirio“ ir „Vikingų“ rungtynes nuo 15.10 val. tiesiogiai transliuos Sport1 kanalas ir Lietuvos futbolo Youtube kanalas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS