Neįgaliesiems

Optibet Futsal A lygos finalas – „Vyčio“ favorito statusas ir „Vikingų“ charakteris

Kovo 8 dieną, kai moterys ir vyrai švenčia tarptautinę moters dieną, Garliavos arenoje įvyks dėmesio vertos rungtynės – pirmosios Optibet Futsal A lygos finalo rungtynės.

Į finalą pateko reguliariajame sezoną pirmą vietą užėmęs „Vytis“ ir trečioje vietoje likę Jonavos „Vikingai“.

Abejų komandų kelias į finalą nebuvo lengvas. „Vytis“ pusfinalyje sulaukė labai rimto Mažeikių VIP pasipriešinimo, bet galiausiai laimėjo abu kartus.

Tuo metu „Vikingams“ prireikė net trijų pusfinalio rungtynių. Su praėjusių metų finalininkais Gargždų „Pramogomis“ pusfinalyje žaidę „Vikingai“ lemiamas rungtynes laimėjo išvykoje (4:1) ir jos vyko penktadienį.

Vos po dvejų dienų „Vikingams“ jau reikia žaisti finale, tad daug poilsio komanda neturėjo, bet pusfinalyje pasižymėjęs Lukas Čepkauskas yra tikras, kad jo komandos charakteris neleis pajausti jokio nuovargio.

„Daugiau mažiau atsigauti pavyko. Žinoma, neturėjome daug laiko atsistatymui, bet mes esame VIKINGAI, savo charakterį demonstruojame kiekvienose rungtynėse, ne išimtis bus ir šios dienos“, – prieš pirmąjį finalą kalbėjo L. Čepkauskas.

„Komanda – pakilios nuotaikos! Visgi pavyko pagerinti praėjusio sezono rezultatus. Finalui esame nusiteikę visu 100 % ir žadame rimta kovą“, – pabrėžė „Vikingų“ futbolininkas.

O kovos reikės tikrai rimtos. Reguliariajame sezone „Vytis“ abu kartus nugalėjo „Vikingus“. Pirmą kartą tai padarė rezultatu 3:0, o antrą kartą – 4:1. Natūralu, kad ir finale „Vytis“ yra laikomas favoritu, bet nuo to „Vyčio“ rezultatyviausias sezono žaidėjas Lukas Sendžikas lengvesnės kovos nesitiki.

„Kaip ir kiekvieną kartą žaisdami prieš „Vikingus“, laukiame iš jų kovos iki paskutinės minutės. O ar varžovai bus kažką paruošę naujo, pamatysime aikštėje. Būsimus finalo varžovus įveikėme du kartus, tačiau tai buvo reguliarusis sezonas. Dabar žengiame į finalo seriją ir rungtynės bus visai kitokios. Pasitikėjimo savimi manau tikrai netruks, bet kokiu atveju, privalome užbaigti viso sezono darbą sėkmingai“, – ryžtingai kalbėjo L. Sendžikas.

Apie „Vyčio“ favorito statusą kalbėjo ir L. Čepkauskas, tačiau Jonavos komandos narys svarsto, kad galbūt tas statusas varžovams suteiks daugiau papildomos įtampos.

„Nėra ko slėpti – „Vytis“ šių rungtynių favoritai. Jie turėtų jausti įtampą nugalėti. Mūsų niekas neslėgs. Mes eisime ir kovosime, taip kaip darome visa šį sezoną. Smulkios detalės lems rezultatą, kas mažiau klaidų darys, tie ir nugalės“, – pridūrė L. Čepkauskas.

Tą įtampą „Vytis“ sieks sumažinti išmoktomis pamokomis pusfinalyje. Kauno ekipa su Mažeikių VIP pusfinaliuose susitvarkė tikrai sunkiai ir sieks tokių klaidų nekartoti finale.

„Taip, pusfinalis buvo nelengvas – ypač antrosios rungtynės Mažeikiuose. Iš šių varžybų teko pasimokyti, kad negalima nei minutei atsipalaiduoti ir lengvų varžybų finalų serijose nebūna“, – užbaigė L. Sendžikas.

Priminsime, kad pirmosios finalo rungtynės vyks šiandien Garliavos sporto ir kultūros centre, 16 valandą.

Šįvakar, 18 valandą Gargžduose taip pat bus sužaistos pirmosios „mažojo“ finalo rungtynės, kur „Pramogos“ susirems su Mažeikių VIP.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS