Neįgaliesiems

Optibet LFF supertaurė: komandų trenerių ir kapitonų mintys

Jau sekmadienį akistatoje dėl Optibet LFF supertaurės susitiks Vilniaus „Žalgirio“ bei „Kauno Žalgirio“ klubai.

Dvikova nuo 17.55 val. startuos Vilniaus „Sportima“ manieže, bilietus į šį mačą įsigyti galite paspaudę čia.

Mačą tiesiogiai taip pat rodys TV6 bei portalas TV3.lt.

Prieš dvikovą tradiciškai surengta spaudos konferencija, kurioje prieš rungtynes savo mintimis pasidalino abiejų komandų vyriausieji treneriai bei kapitonai – Vladimiras Čeburinas, Saulius Mikoliūnas, Rokas Garastas bei Martynas Dapkus.

Vilniečių strategas Vladimiras Čeburinas akcentavo, jog yra patenkintas komandos pasiekta forma ir nori oficialų sezoną pradėti pergalingai.

„Tai yra svarbus trofėjus, tai yra įžanga į sezoną. Pasiruošimu esu patenkintas, stovykloje Turkijoje atlikome gerą darbą, tikslai nesikeičia – norime laimėti viską vietiniame fronte ir dar sykį gerai pasirodyti Europoje“, – sakė sostinės ekipos treneris.

Jam antrino ir ilgametis komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Visi laukiame naujo sezono, žaidėjai su nekantrumu laukia sezono starto, tas pasiruošimas niekada nėra lengvas. Iškart pradedame kautis dėl trofėjaus, rimtai tam ruošiamės. Bus įdomu pažiūėti, kaip atrodysime patys, kaip atrodys atsinaujinusi Kauno komanda, laukia įdomi dvikova“, – teigė jis.

Praėjusius du sykius vilniečiai LFF supertaurės mačą pralaimėjo po baudinių serijų.

„Stengsimės kad to nebūtų, o jei bus, tikimės, kad trečias kartas nemeluos“, – šypsodamiesi kalbėjo Vilniaus ekipos.

Tuo tarpu kauniečių ekipos treneris Rokas Garastas teigė besidžiaugiantis šansu kovoti dėl pirmojo trofėjaus komandos istorijoje.

„Mūsų klubas tokiose rungtynėse dalyvauja pirmą kartą, tai yra pirma patirtis ir man kaip treneriui. Čia žaisti mums yra kaip privilegija, tarsi prizas po sunkaus sezono ir gero jo finišo, tai mums bus garbė ir malonumas čia dalyvauti.

Žaisime prieš komandą, kuri tą taurę jau yra laimėjusi ne kartą. Didesnis spaudimas yra jų pusėje, po tokio sezono jie užkėlė labai aukštą kartelę ir tai yra akivaizdu, mes esame vedami alkio, noro žaisti ir laimėti, siekti pirmo trofėjaus klubo istorijoje.

Siekti tobulo žaidimo šiuo metu iš komandos nesitikiu, tai yra normalu, pagrindinis tikslas – kad iš komandos eitų noras, kova, tai, ką komanda gali koncentruoti ir norime trofėjų pirmu bandymu parvežti namo“, – sakė specialistas.

Greta jo sėdėjo Martynas Dapkus, kuris, komandą palikus veteranams Linui Pilibaičiui ir Egidijui Vaitkūnui, tapo komandos kapitonu.

„Visi laukiame šito momento, žinojome, kad dalyvausime, pasiruošimas buvo kitoks nei įprastai, jis praėjo puikiai. Manau, kad esame neblogai pasiruošę, nauji žaidėjai taip pat gerai įėjo į kolektyvą, tad laukiame sekmadienio.

Po truputį (prie kapitono rolės – red.) pratinuosi, pernai jau teko tai daryti, manau, kad viskas bus gerai. Žinoma, buvusio kapitono nepakeisime (L. Pilibaičio – red.) ir nebandysime to daryti, bet atsiras kiti žmonės, kurie tai perims, viskas bus gerai“, – sakė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS