Neįgaliesiems

Optibet LFF supertaurė: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis

Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ klubų kovos pastaraisiais metais yra tapusios bene didžiausiais Lietuvos futbolo spektakliais. O prie to prisideda ir faktas, kad sostinės ekipai šiuo metu atstovauja ne vienas praeityje „Sūduvos“ spalvas gynęs žaidėjas ar treneris.

Akistata tarp Vilniaus ir Marijampolės komandų dėl Optibet LFF supertaurės vyks jau vasario 26 dieną (šeštadienį) 17.30 val. Vilniaus „Sportimos“ manieže. Bilietus į šį mačą įsigyti galite paspaudę čia.

Dvikovą tiesiogiai transliuos ir TV6 kanalas bei TV3.lt.

Šiuo metu tokių, kurie neseniai iškeitė Marijampolės ekipos marškinėlius į sostinės komandos, yra keturi – treneris Vladimiras Čeburinas ir futbolininkai Ovidijus Verbickas, Josipas Tadičius ir Nicolas Gorobsovas.

Bene didžiausia figūra čia – treneris Vladimiras Čeburinas. Jis su „Sūduva“ net tris kartus tapo Lietuvos čempionu, taip pat tris sykius su Marijampolės ekipa nukeliavo iki UEFA Europos lygos paskutinio atrankos etapo. Po trijų pergalingų sezonų Marijampolėje jis metus ilsėjosi, o prieš praėjusį sezoną grįžo į Lietuvą ir jau pirmu bandymu iškovojo čempionų titulą ir su „Žalgiriu“.

Du futbolininkai, šiuo metu esantys „Žalgiryje“, buvo ir tuometinės „Sūduvos“, treniruojamos V. Čeburino, svarbi dėlionės dalis. Tai – O. Verbickas ir J. Tadičius.

Pirmasis „Sūduvos“ komandoje praleidos visus tris čempioniškus sezonus ir ten buvo vienas svarbiausių saugų grandies žaidėjų, ne sykį pasižymėjęs ir tarptautiniame fronte. Futbolininkas yra mušęs tiek į Budapešto „Ferencvaros“, tiek ir į Glazgo „Celtic“ ekipų vartus.

Tuo tarpu J. Tadičius su „Sūduva“ A lygoje triumfavo 2017-aisiais, įsibėgėjus 2018-iesiems komandą paliko, tačiau jo metų vėl grįžo, taip prisidėdamas prie dar vieno marijampoliečių triumfo.

Prieš 2021-ųjų sezoną jis vėl suvienijo jėgas su V. Čeburinu ir pernai į savo kolekciją pridėjo dar vieną Lietuvos čempiono medalį.

Naujausias narys šiame sąraše – Nicolas Gorobsovas. Jis į Marijampolę atvyko 2020-ųjų sezono paskutinėje atkarpoje, o po kiek daugiau nei metų persikėlė į Vilnių, kur šiame sezone sieks iškovoti pirmą savo trofėjų Lietuvoje.

Kuri komanda iškovos pirmąjį 2022-ųjų sezono trofėjų, paaiškės jau vasario 26 dieną Vilniuje.

V. Kuralavičiaus/FK „Sūduva“ ir E. Žaldario/FK „Žalgiris“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS