Optibet LFF supertaurės akistata – vasario 26 dieną Vilniuje

Lietuviškojo futbolo sezono uždanga bus pakelta vasario 26 dieną Vilniuje – būtent tą dieną bus varžomasi dėl Optibet LFF supertaurės trofėjaus.

Rungtynės, kuriose susitiks Vilniaus „Žalgiris“ bei Marijampolės „Sūduva“, bus žaidžiamos vasario 26 dieną (šeštadienį), 17.30 val. Vilniaus „Sportimos“ manieže.

Bilietus į šį mačą galite įsigyti paspaudę čia.

Dėl šio trofėjaus įprastai kaunasi Optibet A lygos nugalėtojai ir Hegelmann LFF taurės laimėtojai, tačiau pernai abu šiuos trofėjus iškovojo Vilniaus „Žalgiris“, tad jų konkurentais „Sūduva“ tapo iškovojusi antrą vietą praėjusių metų čempionate.

„Rungtynės dėl Optibet LFF supertaurės pastaraisiais metais buvo tikrai atkaklios ir įdomios, tad tikimės, kad ir šiemet Vilniaus ir Marijampolės klubai sirgaliams suteiks puikių emocijų prieš čempionato startą“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Šiais metais Optibet LFF supertaurė pasitinkama su šūkiu „Atostogos baigėsi“. Šūkis skelbia naujo sezono pradžią ir kviečia sirgalius sugrįžti į stadionus bei sudalyvauti akistatoje dėl pirmojo sezono trofėjaus.

Žalgiriečiai per savo istoriją Supertaurę yra iškovoję 7 kartus, tuo tarpu Marijampolės ekipai tai padaryti pavyko tris sykius.

Praėjusiais metais pirmą sezono trofėjų iškovojo „Panevėžio“ klubas, po baudinių serijos nugalėjęs „Žalgirį“.