Neįgaliesiems

Optibet LFF supertaurės MVP tapęs O. Verbickas: „Trofėjus svarbus tolimesnėms kovoms“

Pirmame naujojo sezono mače Vilniaus „Žalgiris“ po baudinių serijos pranoko „Kauno Žalgirį“ ir iškovojo Optibet LFF supertaurę.

Naudingiausiu mačo žaidėju buvo pripažintas žalgiriečių saugas Ovidijus Verbickas. Jis rungtynių metu ryšėjo savo kapitono raištį, įmušė lemiamą baudinį ir po mačo buvo pripažintas naudingiausiu dvikovos žaidėju.

„Aišku, pirmos rungtynės, buvo ir jaudulio, ir broko, daug kas, ko norėjome, nepavyko. Svarbu, kad iškovota pergalė, pirmasis trofėjus, jis bus labai svarbus tolimesnėms kovoms norint įgauti didesnį pasitikėjimą einant link pergalių.

Svarbu buvo pergalė, niekas nežiūrės į žaidimą, ateityje matysis tik tai, kad mes laimėjome LFF supertaurę, o žaidimas bus pamirštas. Su treneriu esu jau šeštus metus, pas jį pradžios niekada nebūna lengvos, bet svarbiausia, kaip bus rudenį, kai bus svarbiausios kovos, kai kausimės ir Europoje, ir dėl čempionų titulo čia. Būna, kad kitos komandos išlaiko savo žaidimą arba eina žemyn, o mes einame aukštyn, žiūrėsime, kaip bus rudenį“, – po mačo kalbėjo futbolininkas.

Jis taip pat pasidžiaugė, kad trečiu bandymu pavyko nutraukti nesėkmių seriją komandai mušant baudinius rungtynėse dėl LFF supertaurės.

„Labai smagu, trečias kartas nemelavo. Tie patys baudiniai, treniravomės, ruošėmės jai, pavyko laimėti, reiškia, kad pavyko gerai pasiruošti“, – akcentavo futbolininkas.

O. Verbickas taip pat pridėjo, kad Kauno ekipa mačo pabaigoje rezultatą išlygino dėl pačių vilniečių klaidos gynyboje.

„Tiesiog manau, kad padarėme klaidą, jie metė visas savo jėgas į mūsų baudos aikštelę, susikūrė žaidėjų persvarą, neuždengėme tų žaidėjų, tai buvo mūsų klaida, treneris ją tikrai parodys, išanalizuosime ir kitose rungtynėse, tikiuosi, jos nepasikartos.

Kaip treneris minėjo, nesame dar pasiruošę šimtu procentų, turėjome po dvi treniruotes per dieną, per šešias savaites turėjome tris laisvas dienas, padėjome pagrindą sezonui ir manau, kad sezono eigoje įsivažiuosime, o pradžioje laimės tie, kas turės geresnę rūbinę“, – sakė žaidėjas.

Žvelgdamas į laukiantį sezoną O. Verbickas teigė, jog svarbu išlaikytas komandos branduolys, o naujokams įsilieti į kolektyvą neturėtų būti sunku.

„Daug žaidėjų išliko iš praeitų metų, džiugu, kad klubas nusprendė juos išlaikyti, naujokams taip pat lengviau įsilieti. Turime daug vicekapitonų, turime Saulių Mikoliūną, kuris rūbinėje yra labai stiprus ir manau, kad nauji žaidėjai nejaučia jokių sunkumų įsiliejant į rūbinę“, – dėstė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS