Neįgaliesiems

Optibet LFF supertaurės rungtynės – balandžio 3-iąją

Posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastų atvejų komitetas priėmė sprendimą dėl naujosios Optibet LFF supertaurės rungtynių tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir FK „Panevėžio“ datos.

Komitetas patvirtino, jog rungtynės dėl pirmojo sezono trofėjaus bus žaidžiamos balandžio 3-iąją (šeštadienį), Vilniaus „Sportima“ manieže arba LFF stadione.

Tikslus dvikovos starto laikas paaiškės artimiausiu metu.

Primename, jog rungtynės turėjo vykti vasario 27-ąją, tačiau privalomojo COVID-19 testavimo metu abiejuose klubuose buvo nustatyti teigiami koronaviruso atvejai, tad akistata buvo nukelta į tolimesnį laiką.

Tai nulėmė ir pokyčius „Optibet A lygos“ tvarkaraštyje – pasikeitė 5-ojo turo rungtynių tarp „Panevėžio“ bei „Žalgirio“ data – jos iš balandžio 3-iosios 15 val. perkeltos į gegužės 11 dieną.

Tuo tarpu atidėtos „Optibet A lygos“ 1-ojo turo sostinės derbio rungtynės bus žaidžiamos po beveik dviejų savaičių.

Kovo 5-ąją 18 val. turėjęs vykti mačas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir to paties miesto „Riterių“ ekipos buvo nukeltas į kovo 16 dieną.

Savo ruožtu 13-ojo turo dvikova, kurioje susigrums Gargždų „Banga“ ir „Panevėžys“, iš gegužės 9 dienos 19 val. buvo nukeltos į gegužės 8-ąją.

Visi šių trijų rungtynių laikai dar bus patikslinti.

2021 metų „Optibet A lygos“ startas įvyks jau šį penktadienį, kovo 5 dieną rungtynėmis tarp „Kauno Žalgirio“ bei Gargždų „Bangos“. Marijampolės „Hikvision“ arenoje prasidėsiančias rungtynes nuo 18 val. bus galima stebėti TV6 kanalu.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS