Neįgaliesiems

Optibet LFF supertaurės rungtynėse – šansas laimėti kelionę į Lietuvos rinktinės rungtynes Turkijoje

Jau visai greitai vyks pirmasis oficialus lietuviško futbolo sezono mačas – dėl Optibet LFF supertaurės susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Mačas vyks Vilniaus „Sportima“ arenoje vasario 26 dieną (šeštadienį) 17.30 val. Bilietus į šias rungtynes kviečiame įsigyti paspaudus čia.

Akistatą taip pat tiesiogiai transliuos TV6 kanalas bei TV3.lt.

Dvikova aikštėje tarp dviejų iš pajėgiausių šalies komandų žada nemažą intrigą, tačiau ir be jos žiūrovai sulauks nemažai pramogų ir prizų.

Prieš rungtynes „Sportima“ arenoje bus įrengta fanų zona, kurioje sirgaliai galės išbandyti save sukant „Laimės ratą“ ir varžantis dėl prizų, taip pat jaunųjų futbolo sirgalių lauks ir „Playmakers“ stendas, kuriame bus galima sužinoti viską apie šią iniciatyvą bei išmėginti savo tikslumą smūgiuojant į futbolo vartelius.

Plačiau apie „Playmakers“ iniciatyvą kviečiame skaityti čia.

Pramogos sirgalių lauks ne tik greta aikštės, tačiau jau ir sėdint arenoje – sirgaliai turės galimybę laimėti generalinio LFF supertaurės rėmėjo Optibet prizų.

Visgi bene didžiausias galimas laimėti prizas – kelionė su Lietuvos vyrų rinktine į birželio mėnesio UEFA Tautų lygos rungtynes Turkijoje.

Rungtynių pertraukos metu vienas laimingasis sirgalius bus pakviestas į aikštę, kur jam reikės įvykdyti vieną užduotį. Jei tai padaryti pavyks – sirgalius laimės kelionę su rinktine į Turkiją, o į paketo kainą bus įskaičiuotas skrydis pirmyn ir atgal, gyvenimas viešbutyje bei bilietas į birželio 14 dienos rungtynes Turkija – Lietuva.

Taip pat skaitykite:

Optibet LFF supertaurė: istorija, rekordininkai ir užsienio treneriai

Optibet LFF supertaurė: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis

Optibet LFF supertaurės trofėjus – jau „Sportima“ arenoje

„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ mūšis dėl LFF supertaurės – trečiasis per komandų istoriją

A lygos kapitonų prognozė: „Žalgiris“ – Supertaurės favoritas, tačiau nenurašoma ir „Sūduva“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS