Neįgaliesiems

Optibet LFF supertaurės trofėjus – jau „Sportima“ arenoje

Jau po kiek daugiau nei savaitės vyks kova dėl pirmojo naujojo sezono trofėjaus – Optibet LFF supertaurės. Iki mačo likus kelioms dienoms, trofėjus jau yra rungtynių vietoje ir matomas visiems futbolo sirgaliams.

Akistata tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“ dėl pirmojo sezono titulo vyks vasario 26 dieną 17.30 val. Vilniaus  „Sportima“ manieže. Bilietus į šį mačą įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.

Dvikovą taip pat tiesiogiai rodys TV6 kanalas bei portalas TV3.lt.

Mačui nenumaldomai artėjant, Supertaurės trofėjus atvyko į rungtynių vietą – Vilniaus „Sportimos“ maniežą – kur bus iki pat rungtynių ir kur jį iš arti pamatyti galės visi futbolo sirgaliai.

„Kova dėl Optibet LFF supertaurės trofėjaus oficialiai žymi naujojo sezono pradžią, tad artėjant rungtynėms perkėlėme trofėjų į akistatos vietą, kur jį pamatyti gali visi norintys.

Žinome, kad „Sportimoje“ kasdien apsilanko daugybė tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus lankytojų ir futbolo mėgėjų, tad tikimės, kad jie apsilankys ir rungtynėse“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Sportima“ arenoje trofėjus bus iki pat rungtynių vasario 26 dieną, o po mačo Optibet LFF supertaurė atiteks naujiems šeimininkams – pernai trofėjų iškovojo „Panevėžys“, kuris po baudinių palaužė Vilniaus „Žalgirį“.

Taip pat skaitykite:

Optibet LFF supertaurė: istorija, rekordininkai ir užsienio treneriai

Optibet LFF supertaurė: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS