Neįgaliesiems

P. Golubickas: „Dėkoju visiems už palaikymą, aš grįšiu dar stipresnis“

Lietuvos rinktinės saugas Paulius Golubickas šiuo metu ilsisi ligoninės lovoje. Prieš kelias dienas jam buvo atlikta žandikaulio operacija, kuris buvo lūžęs dviejose vietose, skelbiama „HNK Goricos“ svetainėje.

Kuomet dvidešimtmetis P. Golubickas susidūrė su gynėju Tomislav Božić ir po susidūrimo liko gulėti ant žemės, tai sukėlė didelį šoką komandos draugams, treneriams, visam personalui bei futbolo aistruoliams. Vis dėlto, medikai greitai išvežė Paulių į ligoninę, o jau ne už ilgo P. Golubickas pasidalino nuotrauka, kurioje dėkoja visai futbolo bendruomenei už palaikymą.

„Dabar guliu lovoje ir jau ilgiuosi futbolo. Padėtis yra daug geresnė nei prieš operaciją, tačiau turiu būti kantrus ir daryti viską, kad kuo greičiau atsigaučiau. Aš žinau, kad tai užtruks, bet aš tam pasiruošęs“, – po žandikaulio sutvirtinimo operacijos teigė P. Golubickas.

Jau gali kalbėti

Paklaustas, ar žandikaulio skausmas dar vis kamuoja, Paulius teigė, kad žandikaulis dabar labai jautrus. „Galiu kalbėtis, tačiau nuo kiekvieno žandikaulio judesio pavargstu. Kiekvienas žodis ar sakinys primena apie patirtą traumą“, – apibūdindamas esamą situaciją teigė P. Golubickas.

Prisimena kiekvieną šeštadienio rungtynių detalę

Kalbėdamas su „HNK Goricos“ komandos atstovais, Lietuvos rinktinės saugas teigė, jog detaliai prisimena visas rungtynes bei susidūrimą su gyneju: „Žinoma, aš viską puikiai atsimenu. Aš atmušiau kamuolį ir nesugebėjau sustoti, trenkdamasis į T. Božić petį. Tuo metu išgirdau, kad kažkas sprogo ir iškart supratau, kad atsitiko kažkas blogo. Komandos draugai ir teisėjai apsupo mane, bet aš nieko negalėjau pasakyti, aš tiesiog nukreipiau pirštus į žandikaulį ir bandžiau jiems paaiškinti, kad kažkas su juo nutiko. Mačiau, kad jie galvojo, jog tai gali būti kažkas blogiau, todėl tiesiog norėjau juos nuraminti“, – apie nelemtą susitikimą pasakojo Paulius Golubickas.

Klubo personalo atstovai nedelsiant išvežė į ligoninę

Po susidūrimo, klubo atstovai nedelsdami įsodino Paulių į automobilį bei nuvežė į Koprivnica ligoninę, iš kurios vėliau išsiuntė į Zagrebą. „Kelionė į Zagrebą buvo labai gera. Klausėme žaidimo per radiją, tačiau aš labai krimtausi, kad negalėjau jiems padėti… Tikiu, kad komandos draugai atidavė visas jėgas bei esu įsitikinęs, kad pergalės ateis labai greitai“, – teigė P. Golubickas, kurio sugrįžimas į aikštę numatytas bent po šešių savaičių.

Operacija – sėkminga

„Man atrodo, kad operacija buvo sėkminga, tą sakė ir daktarai. Visi dantys liko plokštumoje, man nereikia jokių papildomų procedūrų. Tikiu, kad viskas bus gerai. Noriu padėkoti gydytojui ir jo komandai, kurie mane operavo. Taip pat noriu padėkoti klubui, visiems nuo prezidento, direktoriaus, trenerio, komandos draugų iki šeimos ir aistruolių. Jūsų visų palaikymas man yra didžiulė parama, jūs esate nuostabūs, kiekvienas iš jūsų!“

Sulaukė daug linksmų žinučių

P. Golubickas pasakojo, kad sulaukė daug linksmų žinučių, kurios sugebėjo žaidėją prajuokinti. „Vienas iš komandos draugų atsiuntė žinutę su prierašu „nesijaudink, dabar bent jau būsi gražesnis…“. Gavau daug linksmų pranešimų, vaikinai norėjo mane šiek tiek pralinksminti. Nors mano žandikaulis iš tiesų atrodo didžiulis, aš dėl to nesikremtu, o kaip tik, juokiuosi iš savęs žiūrėdamas į veidrodį.“

Vakarienei – smulkintas maistas

„Jie susmulkina visą mano maistą. Dažniausias mano racionas – sriuba, tuno ir morkų košės. Dar vanilinis jogurtas desertui. Po kurio laiko vėl galėsiu normaliai valgyti, tačiau neskubinu įvykių. Galų gale aš jau naudoju šaukštą, valgau, tarsi įprastai, – juokavo Paulius. Jei viskas klostysis gerai, jau trečiadienį būsiu paleistas namo“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS