Neįgaliesiems

P. Golubickas: „Neturime ko prarasti, reikia kovoti iki galo“

Lietuvos rinktinė jau šįvakar sužais paskutines rungtynes birželio mėnesio UEFA tautų lygos lange.

Lietuviai 21.45 val. išvykoje susitiks su Turkijos rinktine.

Rinktinės saugas Paulius Golubickas prieš svarbią kovą atsiminė pirmąjį tarpusavio mačą Vilniuje, vykusį prieš kiek daugiau nei savaitę, ir teigė, jog bus svarbu teikti didelį akcentą gynybai.

„Gynybos klaidos, šeši praleisti įvarčiai, tikrai gavome per daug. Progų irgi turėjome ne tiek daug, turėjome jas realizuoti. Daugiau reikia kompaktiškumo, vieningumo, reikia kovoti vienam už kitą. Tik taip galime pasipriešinti varžovams“, – teigė saugas.

Visgi jis pripažino, jog po trijų nesėkmių paeiliui, komanda nėra geriausioje savo būsenoje.

„Psichologinė būsena nėra gera, patirti trys pralaimėjimai iš eilės, bet laukia nauja diena, naujos rungtynės, manau, kad neturime ko prarasti, turime kovoti iki galo.

Dešimt praleistų įvarčių, vienas įmuštas, nėra ko daug sakyti“, – mintimis dalinosi Kroatijoje žaidžiantis saugas.

Rungtynės Turkijoje šiame lange rinktinei bus pirmosios ant natūralios žolės, bet futbolininkas nemano, kad tai sudarys esminį skirtumą dvikovos metu.

„Man asmeniškai nebus tų problemų, gal ant skirtingų aikščių skirtingai kamuolys eina, bet užteks padaryti apšilimą ir to pakaks.

 Ne čia reikia ieškoti šų priežasčių, reikia komandos viduje to vieningumo, daugiau pakovoti vienam už kitą, aikštė visiems vienoda“, – sakė P. Golubickas.

Pastarajame mače prieš Farerų salas žaidėjas taip ir nepakilo nuo atsarginių suolo ir dvikovą stebėjo nuo suolo, tačiau dėl tokio trenerių sprendimo daug priekaištų neturi.

„Tai buvo trenerio sprendimas, aš jį gerbiu. Treneris manęs nematė tose rungtynėse, lauksiu savo šanso kitose“, – minėjo jis.

**********

Likęs Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS