Neįgaliesiems

P. Grigonio taurė – KTU studentams

Dėl pandemijos net penkis mėnesius nukelto LSFL mažojo futbolo turnyro nugalėtojais tapo KTU studentai. Aštuoni prieš aštuonis formatu vykusio turnyro finale KTU 2:0 nugalėjo LSU ekipą. Po šios pergalės jiems įteikta lygos garbės prezidento Povilo Grigonio taurė.

Pagal turnyro formatą, šešios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Būsimieji nugalėtojai iš Kauno pateko į A grupę kartu su Vilniaus universiteto ir Klaipėdos universiteto ekipomis. Nuo pastarosios buvo patirtas vienintelis pralaimėjimas per visą turnyrą.

„Specifinis futbolas, kuris reikalauja daug ištvermės. Kadangi buvo sužaistos ketverios rungtynės, studentams reikėjo sužaisti net po 160 minučių. Be to, reikia nepamiršti, kad mažesnio formato rungtynėse intensyvumas visada yra žymiai didesnis. Turnyre labai aiškiai pasimatė, kas vasarą sportavo, o kas ne.

Pirmose rungtynėse nuo Klaipėdos gavome gerą pamoką, kuri kitose rungtynėse leido nueiti iki pergalės. Galvoju, kad mūsų pergalę lėmė du veiksniai: ištvermė ir kelių žaidėjų aukštesnis meistriškumas. Patiems studentams ši pergalė svarbi dėl to, kad net dešimt jų, nepaisant atostogų, vasarą nepraleisdavo treniruočių“, – pasakojo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Antrose turnyro rungtynėse KTU 2:1 nugalėjo Vilniaus universiteto studentus bei grupėje iškovojo antrą vietą. Pusfinalyje net 3:0 buvo nugalėti Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai, o finale – 2:0 įveikta LSU komanda. LSU turnyre liko antri.

Abiejų grupių nugalėtojai varžėsi tik dėl trečiosios vietos. Būsimiems nugalėtojams pusfinalyje pralaimėję Vilniaus Tech studentai 3:1 įrodė pranašumą prieš klaipėdiečius, o kovoje dėl penktos vietos prireikė baudinių serijos. Čia VU ir VDU santykių per pagrindinį laiką neišsiaiškino (3:3), o baudinių serijoje vilniečiai buvo pajėgesni 3:1.

Jau artimiausiu metu startuos ir naujasis didžiojo futbolo sezonas. Dalyvių sąrašas ir tvarkaraštis bus paskelbtas artimiausiu metu.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS