Neįgaliesiems

P. Širvys – apie pasikeitusią U-21 komandą, asmeninį įvertinimą ir sezoną „Kauno Žalgiryje“

Lietuvos jaunimo iki 21 metų futbolo rinktinė toliau tęsia pasiruošimo darbus rytojaus susitikimui su viena grupės lyderių Graikijos ekipa.

Nacionalinės rinktinės žaidėjas Pijus Širvys į būsimą dvikovą žiūri optimistiškai ir žada kovoti tik dėl pergalės.

Apie pasikeitusią U-21 komandą.

Į rinktinės stovyklą šį kartą atvyko 5 nauji veidai. Žaidėjų kaita rinktinėje yra natūralus dalykas, o rinktinės senbuvis Paulius Širvys tiki, kad komanda yra pasiruošusi kovoti dėl pergalių.

„Visi vieni kitus pažįstame, natūralu, kad vyksta žaidėjų kaita, tikiu, kad esame pajėgiausios sudėties ir kovosime dėl pergalių“, – pasakojo Pijus.

Asmeninis įvertinimas

Asmeninio įvertinimo sulaukęs Pijus buvo maloniai nustebintas. Tarp trijų geriausių Lietuvos jaunųjų žaidėjų patekęs ir puikų sezoną „Kauno Žalgiryje“ žaidžiantis futbolininkas teigia, kad toks įvertinimas yra ne tik didelė garbė, tačiau ir suteikia daug motyvacijos ateityje dirbti dar sunkiau.

„Turėjau visai neblogą sezoną, pamačiau, kad esu tarp 10 geriausių jaunųjų žaidėjų.  Kai patekau į geriausiųjų trejetuką buvo sunku patikėti, aišku, laimėti nesitikėjau, kadangi Paulius Golubickas sužaidė tiesiog nuostabų sezoną, tačiau toks įvertinimas yra didelė garbė ir suteikia tik dar daugiau motyvacijos“, – su šypsena pasakojo Pijus Širvys.

Puikus „Kauno Žalgirio“ sezonas A lygoje

„Kauno Žalgiris“ šį sezoną tapo itin rimta jėga A lygoje ir šiuo metu nuo čempionato lyderio atsilieka vos 5 taškais. Kauno ekipą atstovaujantis Pijus teigia, kad kažkokios esminės priežasties nėra, o komandos rezultatams daugiausia įtakos daro sunkus darbas treniruotėse ir puikus trenerių štabo darbas.

„Nėra paslapčių, sunkus darbas treniruotėse, trenerių kolektyvas atlieka fantastinį darbą, Rokas Garastas tai tikrai yra vienas geriausių trenerių su kuriais man yra tekę dirbti, bet ne tik jis, visas trenerių kolektyvas dirba nuo ryto iki vakaro, analizuojame varžovus, stengiamės treniruotėse atiduoti visas jėgas“, – teigė P. Širvys.

Atsisveikinimas su U-21 rinktine

Tai yra paskutinis Pijaus Širvio turnyras vilkint jaunimo rinktinės marškinėlius. Su šia komanda Pijus patyrė daug įvairių emocijų ir teigia, kad atsisveikinti bus labai gaila.

„Iš tikrųjų labai gaila, kad paskutinis turnyras su jaunimo rinktine, patyrėme daug gražių ir smagių akimirkų kartu, daug gerų draugų, tikiuosi kad su jais susitiksiu nacionalinėje komandoje“, – juokdamasis pasakojo Pijus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS