Neįgaliesiems

P. Srėbaliaus „pokeris“ pakylėjo gargždiškius

SHARP Elitinės jaunių lygos 11-ame ture įspūdingą pasirodymą surengė gargždiškis Pijus Srėbalius, pelnęs per rungtynes 4 įvarčius ir taip padėjęs „Bangos“ U17 ekipai šoktelėti į šeštą vietą.

Atakuojantis saugas tryško energija ir noru pelnyti smūgius iš tolimos distancijos. „Banga“ vietiniame derbyje 5:0 nugalėjo klaipėdiečius, o 15-metis buvo įvertintas čempionato Savaitės žaidėjo laurais.

–Šeštadienį tiesiog šėlai Pajūrio derbyje. Kokios užduotys tau buvo skirtos prieš rungtynes ir ar jautiesi viršijęs planą?

–Treneris David Afonso prieš rungtynes skiria visiems vienodą užduotį – būtinai laimėti. Realiai, nesitikėjau tokių rungtynių. Mane nustebino komandos užsivedimas, kaip kovojome vienas už kitą. Tolimus smūgius treniruodavaus po treniruočių, pasilikdavom su keliais draugais ir spardydavom, kiek leisdavo jėgos.

Rungtynių fotoalbumas

–Po tavo benefiso ir komandos pergalės, „Banga“ pakilo į 6 vietą EJL U17 divizione. Tavo nuomone, „Banga“ šiemet dar gali pakovoti dėl medalių, ar visgi lyderių trejetas – ŠSG-FA „Šiauliai“, „Žalgiris“ ir R. Sargūno SG – grėsmingai tolsta?

–Šansų yra kovoti dėl medalių, bet mūsų tikslas buvo šį sezoną neiškristi iš Elitinės jaunių lygos.

–Atskleisk, kaip tapai „Bangos“ žaidėju?

–„Bangos“ žaidėju tapau dėl draugų įtakos. Tada, kai aš buvau dar šešerių metų, mes su draugais susirinkdavom kieme ir žaisdavom futbolą. Per mano septintą gimtadienį mama nuvedė į treniruotę, tada mus treniravo Julius Mockus. Vienas iš sunkiausių iššūkių buvo, kai atėjo dabartinis treneris David Afonso. Buvo labai sunku priprasti prie jo taisyklių bei spaudimo treniruočių metu – už tai ir noriu padėkot jam.

–Kokios emocijos po Lietuvos U-21 pergalės Baltijos taurės turnyre, ar stebėjai tas rungtynes su Latvija iš arti?

–Buvau nustebintas Lietuvos rinktinės žaidimu. Be abejo, kad žiūrėjau šias rungtynes. Ne visąlaik pasitaiko tokia proga žiūrėti iš arti, dar kai vyksta tavo mieste tokio aukšto lygio futbolas.

Baltijos taurės rungtynių santrauka

–Kokie tavo vasaros planai, siekiant sugrįžti rudeniop dar stipresniu žaidėju? Kokie tavo patikrinti būdai atstatyti jėgas po intensyvaus „futboladienio“?

–Per vasarą stengsiuos neprarasti formos, o dar stipriau patobulėti ir grįžti su trenksmu. Tų būdų turiu labai daug: čia priklauso nuo rungtynių, bet dažniausiai tai susitikti su draugais ir eiti pavalgyt.

–Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas; Kazio Paulausko nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS