Neįgaliesiems

P. Srėbalius – geriausias gegužės jaunasis TOPsport A lygos žaidėjas

Šiemet „TOPsport A lygoje“ Gargždų „Banga“ demonstruoja gana stabilų žaidimą ir ekipos gretose atsiskleidžia ne vienas jaunas futbolininkas.

Nežaidus visiems atakuojantiems žaidėjams, daugiau galimybių sulaukė ir lūkesčius pateisino Pijus Srėbalius, kuris po komentatorių ir tinklalaidžių vedėjų balsų suskaičiavimo buvo pripažintas geriausiu gegužės mėnesio jaunuoju žaidėju.

21-erių futbolininkas praėjusį mėnesį žaidė ketveriose rungtynėse, visas jas pradėjo starto sudėtyje ir prisidėjo prie poros „Bangos“ pasiektų staigmenų. Ryškiausias epizodas – įvartis į čempiono „Panevėžio“ vartus.

P. Srėbalius šiemet dažniausiai rungtyniauja atakos smaigalyje ir per 13 mačų pasižymėjo kartą bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Mano nuomone, gegužės mėnuo buvo įspūdingiausias tiek man, tiek mano komandai. Teko pabūti kapitono pozicijoje, kurios metu įmušiau įvartį ir iškovojome komandai pergalę. Patyrėme ir skaudų pralaimėjimą, tačiau tai padėjo įdėti daugiau darbo ir pastangų. Noriu padėkoti treneriui ir savo komandai, kad pasitikėjo manimi ir suteikė man šansą, taip pasiekiau savo geriausią formą.

Šiam sezonui mano tikslas yra padėti komandai iškovoti kuo daugiau pergalių, užimti aukštesnę vietą lygoje ir sužaisti taurės finale, nes praeitais metais labai mažai trūko iki šios galimybės. Pats noriu toliau tobulėti ir siekti aukštumų“, – mintimis dalinosi „Bangos“ atstovas.

Kovo mėnesį geriausio jaunojo žaidėjo pripažinimo sulaukė Alytaus DFK „Dainava“ legionierius iš Nigerijos Ode Abdullahi, balandį – „Kauno Žalgirio“ puolėjas Armandas Kučys.

alyga.lt informacija, fkbanga.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS