Neįgaliesiems

Paaiškėjo duetas, kuris atstovaus Lietuvai UEFA eEuro čempionate

Praėjusiais metais vykęs pirmasis istorijoje UEFA eEuro turnyras susilaukė didžiulio dėmesio ir šiemet bus surengtas dar sykį. Taip pat po atrankos turnyro paaiškėjo ir Lietuvos komanda, kuri atstovaus mūsų šaliai šiose varžybose.

Antrą sykį rengiamame turnyre Lietuvai atstovaus Edgaras Skrielius, jau buvęs rinktinės nariu ir pernai, o prie jo prisijungs Marius Medišauskas. Abu jie sėkmingai įveikė Lietuvoje vykdytą atrankos turnyrą.

„Neslėpsiu, nacionalinės atrankos rezultatai nustebino. Tikėjausi rinktinėje išvysti kitus žaidėjus, tačiau nugalėtojai parodė, kad Lietuvos efutbolininkai yra labai konkurencingi. Už rinktinės borto liko būrys pajėgių žaidėjų, todėl tikiu, kad juos pranokę Edgaras bei Marius staigmenų pateiks ir tarptautiniame fronte“, – sakė rinktinės treneris Martynas Bendikas.

Jau šį vakarą bus ištraukti UEFA eEuro 2021 burtai, kurie į dešimt grupių paskirstys 55 Europos šalis.

Pagal dabar numatytą planą, į kitą etapą pateks visų grupių nugalėtojai, o antras vietas užėmusios komandos bus paskirstytos į dvi grupes po penkias komandas, iš kurių toliau pateks po tris.

Finalinį turnyro etapą planuojama surengti šių metų liepą Londone, likus kelioms dienoms iki Europos futbolo čempionato finalo.

Prieš burtus lietuviai atsidūrė neprastoje pozicijoje – sėkmingi pasirodymai bei patekimas į antrąjį etapą praėjusių metų turnyre suteikė mūsiškiams vietą antrajame pagal pajėgumą krepšelyje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS