Neįgaliesiems

Paaiškėjo galimi futsal rinktinės varžovai pasaulio čempionato atrankos atkrintamosiose

Trečiadienio vakarą finišavo 2024-ųjų FIFA pasaulio futsal čempionato atrankos pagrindinis etapas.

Po jo paaiškėjo 16 komandų, kurios pateko tiesiai į elitinį atrankos etapą bei 8, kurios dėl vietų jame turės susitikti pagrindinio atrankos etapo atkrintamosiose.

Primename, kad prieš šį atrankos etapą 36 komandos buvo suskirstytos į 12 grupių po tris komandas. Tiesiai į elitinį atrankos etapą pateko visos dvylika grupių nugalėtojų bei keturios geriausios antras vietas užėmusios ekipos. Likusios aštuonios antras vietras užėmusios komandos (tarp jų – ir Lietuva) dėl kitų keturių vietų elitiniame atrankos etape susitiks atkrintamosiose.

Pasibaigus šiam etapui paaiškėjo, jog vietas elitiniame atrankos etape automatiškai sau garantavo grupes laimėjusios Ispanija, Sakarvelas, Armėnija, Portugalija, Kazachstanas, Lenkija, Kroatija, Rumunija, Prancūzija, Italija, Ukraina ir Slovakija, prie jų jau garantuotai prisijungs keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos – Azerbaidžanas, Suomija, Serbija ir Slovėnija.

Taip pat paaiškėjo ir aštuonios komandos, kurios, tarpusavyje paskirstytos į keturias poras, susikaus dviejų rungtynių serijoje. Primename, kad viena iš jų yra Lietuva, o kitos septynios – Belgija, Čekija, Moldova, Vengrija, Nyderlandai, Vokietija ir Švedija. Būtent su viena iš jų lietuviai ir susitiks.

Įdomu tai, kad šį (pagrindinio etapo atkrintamųjų) etapą pasiekė tik keturios komandos, kurios savo kelią atrankoje pradėjo dar nuo preliminaraus etapo – Lietuva, Vokietija, Moldova ir Švedija, likusios keturios prisijungė jau pagrindiniame etape.

Burtai bus traukiami jau rytoj 15 valandą Lietuvos laiku, o rungtynės turės būti sužaistos šių metų balandžio 10-19 dienomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS