Neįgaliesiems

Paaiškėjo galimi „Žalgirio“ varžovai UEFA Jaunimo lygoje

Pajėgiausia Lietuvos jaunimo futbolo komanda šį rugsėjį debiutuos UEFA Jaunimo lygos varžybose.

Elitinės jaunių lygos U-17 divizione triumfavusi Vilniaus FK „Žalgiris“ ekipa iškovojo teisę varžytis prestižiniame turnyre. Lietuvos atstovai pirmajame atrankos etape pradės savo žygį kartu su 31 savo nacionalinį jaunimo čempionatą laimėjusia komanda.

„Žalgirio“ jaunimo lauks pirmosios rungtynės š. m. rugsėjo 29 dieną, o atsakomosios rungtynės – spalio 20-ąją.

Savo priešininką „Žalgiris“ sužinos rugpjūčio 31 dieną Nione vyksiančios burtų ceremonijos metu. Su galimų varžovų sąrašu galime susipažinti šioje nuorodoje, tarp kurių – žinomi Europos klubai kaip La Korunijos „Deportivo“, Lisabonos „Benfica“, „Genk“, Donecko „Šachtar“, „Alkmaar“, „Salzburg“, Prahos „Sparta“ ir kiti.

„Visi treneriai ir komanda yra laimingi patekę į UEFA Jaunimo lygą. Jau buvome aptarę su auklėtiniais ir tėvais per susirinkimą, kad svajonės nepavyko įgyvendinti, nes pritrūko keletos taškų šalių reitinge ir mums nepavyko aplenkti Vengrijos ir Lichtenšteino komandų. Gavus patvirtinimą užplūdo jėgų ir ryžto antpludis, toliau siekti, tai apie ką svajojome ir kelti sau  dar didesnius tikslus.

Dabar jau norime ne tik dalyvauti, bet kandžiotis visiems favoritams, kad galėtume kiekvienas sau pasakyti, kad akademijoje sukauptomis žiniomis ir įrankiais kovojome iki paskutinio prakaito lašo kiekvieną treniruotę ir kiekvieną minutę vardant naujos svajonės. Užteks būti žiūrovais, laikas parodyti, kad turime aistrą, o kuprinėse – ne tik parakas“, – lūkesčiais pasidalino „Žalgiriečio“ akademijos techninis direktorius Justinas Baužys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS