Neįgaliesiems

Paaiškėjo LFF Futsal taurės II etapo poros

Antradienį buvo ištraukti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Futsal taurės varžybų II etapo burtai.

Antrajame taurės etape žais 16 komandų – septynios ne aukščiausio diviziono ekipos ir prie jų prisijungsiančios devynios „Betsafe Futsal A lygos“ komandos.

Burtus padėjo ištraukti Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla, kuris pabrėžė, jog taurės varžybos visada išsiskiria intriguojančiomis dvikovomis: „Praėjusių metų patirtis parodė, kad žemesnių lygų komandos aukščiausio diviziono klubams lengvai nedalina pergalių. Džiugu, kad į taurės varžybas prisijungia vis daugiau ekipų, kurios nori išbandyti jėgas ne tik savo apskrityse, bet ir šiose varžybose. Klubai iš žemesnių lygų nėra iš anksto nurašomi. Pavyzdžiui, Kaišiadorių „Baltai“ praėjusiais metais žaidė finale ir pasipriešino Kauno „Vyčiui“, tai buvo puikus renginys“.

2020 metais Lietuvoje vyksiantis FIFA pasaulio futsal čempionatas, pasak R. Daugėlos, turėtų suteikti didesnį impulsą visos futsal bendruomenės susidomėjimui šia sporto šaka: „Džiaugiamės, kad dėmesys vis auga. Tikimės, kad klubų ir futbolininkų tik daugės. Taip gali iškilti ir naujų žvaigždžių, o pasaulio čempionatas gali tapti tramplinu joms atsirasti“.

Ištraukti burtai suvedė 16 komandų į 8 poras. Komandos sužais vienerias rungtynes dėl kelialapio į kitą etapą. Burtai nulėmė, kad tik trijose dvikovose tarpusavyje susitiks dvi aukščiausios lygos komandos.

Nugalėtojų titulą ginantis Kauno „Vytis“ namuose priims „Betsafe Futsal A lygos“ naujokus Panevėžio „Sportidus“, o vicečempionai Kaišiadorių „Baltai“, tuo atveju, jei įveiks Vilniaus „Salininkus“, antrajame etape surems ginklus su Kybartų „Sveikata“.

II etapo rungtynės turi būti sužaistos iki 2019 m. sausio 7 d.

II etapo burtų rezultatai:

Vilniaus „Bekentas“ (A lyga) – Naujosios Akmenės „Akmenė“ (A lyga)
„Pabradė“/Vilniaus „Spartakas“  – Vilniaus „Turbotransfers“ (A lyga)
Kauno „Vytis“ (A lyga) – Panevėžio „Sportidus“ (A lyga)
Panevėžio „Aukštaitija“ – Šiaulių raj. „Šauliai-Dakaras“
Vilniaus „Salininkai“/Kaišiadorių „Baltai“ – Kybartų „Sveikata“
Kauno „Aleksotas“ – Mažeikių VIP (A lyga)
Vilniaus VDA (A lyga) – „Jonavos Vikingai“ (A lyga)
Kauno „Antakalnio parkas“ – Gargždų „Pramogos-SC“ (A lyga)

 Burtų vaizdo įrašas:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS