Paaiškėjo LFF futsal taurės pusfinalio dalyviai

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) salės futbolo (futsal) taurės turnyre baigėsi trečiojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo 8 komandos.

Šiaulių „Frilux-Bėgiai“ namuose po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1 prieš Kaišiadorių „Baltus“, bet pralaimėjo rezultatu 2:3. Triuškinančią pergalę svečiuose prieš jaunuosius Gargždų „Bangos“ futbolininkus šventė Klaipėdos „Koralas“, kuris jau pirmojo kėlinio metu įmušė 6 įvarčius, o po pertraukos rezultatą padvigubino ir rungtynes baigė rezultatu 3:13.

Namuose pergalę pasiekti pavyko tik čempionų titulą ginančiam Kauno „Vyčiui“. Komanda į savus vartus nepraleido nei vieno įvarčio ir rezultatu 3:0 įveikė Panevėžio „Baltijos“ komanda.

Rungtynėse tarp Radviliškio ŠSPC ir Kauno „Inkaro“ automatinė pergalė buvo užskaityta radviliškiečiams, nes Kauno „Inkaras“ į rungtynes neatvyko.

LFF salės futbolo taurės varžybų IV etapo (pusfinalio) burtų traukimai įvyks kovo 1 d., 13 valandą Vilniuje.