Neįgaliesiems

Paaiškėjo LFF futsal taurės pusfinalio poros

Trečiadienio vakarą finišavo 2023-2024-ųjų sezono LFF futsal taurės turnyro ketvirtfinalio etapas, po kurio paaiškėjo visos komandos, kurios finaliniame ketverte sieks iškovoti trofėjų.

Primename, kad finalinis LFF futsal taurės turnyro ketvertas vyks vasario 17-18 dienomis Kauno sporto halėje.

Šeštadienį bus žaidžiami du pusfinaliai, o sekmadienį tų pusfinalių nugalėtojai susitiks mače dėl titulo. Įėjimas į visas rungtynes – nemokamas, o transliacijos taip pat bus pasiekiamos futbolas.tv platformoje.

Į pusfinalio etapą prasimušė keturios TOPsport futsal A lygos komandos – „ŠSPC-Radviliškis“, „VGTU Vilkai“, Vilkaviškio „Bruklinas“ bei titulą ginantis „Kauno Žalgiris“.

Pirmieji į kovą ketvirtfinalyje žengė Radviliškio futbolininkai, kuriems teko vieninteliai ne aukščiausios lygos atstovai – Vilniaus VDA kolektyvas. Įdomu tai, kad vilniečiai net kelis kartus rungtynėse pirmavo, tačiau persvaros neišlaikė, o šaltakraujiškumą pademonstravę favoritai lemiamu metu perlaužė rungtynes į savo pusę ir žengė tarp keturių stipriausių.

Vienos įdomiausių etapo rungtynių buvo žaidžiamos Naujojoje Akmenėje, kur šeimininkai „Akmenės kraštas“ priėmė Vilkaviškio „Brukliną“. Abi šios komandos dėl aukščiausių vietų kaunasi ir čempionate, tad mačas čia nuo pat pradžių žadėjo neeilinę intrigą.

Ir tos intrigos čia buvo per akis, o viskas baigėsi tuo, kad gausiai savų sirgalių net ir išvykoje palaikomi „Bruklino“ futbolininkai paskutinę rungtynių minutę, kai rezultatas buvo lygus, pelnė du įvarčius, nudžiugino savo sirgalius ir taip pat pateko į finalo ketvertą. Būtent Radviliškio ir Vilkaviškio komandos sudarys pirmąją pusfinalio porą.

Sunkų sezoną čempionate žaidžiantys ir jau aišku, kad iš paskutinės vietos nebepakilsiantys „VGTU Vilkai“ šiokio tokio džiaugsmo gavo bent taurės turnyre – ketvirtfinalyje jie po atkaklios ir permainingos kovos nugalėjo „Hegelmann“ salės futbolininkus ir taip pat pateko tarp keturių stipriausių.

Tuo tarpu bene lengviausią pasivaikščiojimą ketvirtfinalyje apturėjo „Kauno Žalgiris“. Ir tai buvo gana netikėta, mat jų varžovais buvo Mažeikių VIP – komanda, kuri pastaruoju metu demonstravo solidžią formą ir, negana to, prieš kelias savaites nutraukė ketverių metų žalgiriečių nepralaimėtų rungtynių čempionate seriją.

Kauniečiai atvažiavo turėdami vieną tikslą – atkeršyti, ir tą jie ėmėsi įrodinėti nuo pat pradžių. Preciziški svečių šūviai vienas po kito skriejo į vartų tinklą ir jau po pirmo kėlinio rezultatas buvo 8:0 žalgiriečių naudai.

Po pertraukos svečiai šiek tiek atleido akseleratoriaus pedalą, pridėjo dar kelis įvarčius ir užtikrintai žengė į pusfinalį

Visi ketvirtfinalio etapo rezultatai

Vilniaus VDA – „ŠSPC-Radviliškis“ 4:6

„Akmenės kraštas“ – Vilkaviškio „Bruklinas“ 3:5

Kauno raj. „Hegelmann“ – „VGTU Vilkai“ 6:8

Mažeikių VIP – „Kauno Žalgiris“ 1:13

Pusfinalio poros (vasario 17 diena, šeštadienis)

„ŠSPC-Radviliškis“ – Vilkaviškio „Bruklinas“

„VGTU Vilkai“ – „Kauno Žalgiris“

Finalas (vasario 18 diena, sekmadienis)

„ŠSPC-Radviliškis“/Vilkaviškio „Bruklinas“ – „VGTU Vilkai“/„Kauno Žalgiris“

„Bruklino“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS