Neįgaliesiems

Paaiškėjo lietuvių varžovės naujo formato Europos čempionato atrankoje

Kovo 11-ąją UEFA būstinėje surengta 2021–2022 m. Europos merginų U-17 čempionato atrankos burtų ceremonija, suskirsčiusi 49 rinktines į grupes.

Lietuvos rinktinė, buvusi 5-ame pagal pajėgumą krepšelyje, rungsis B lygos divizione. Burtai lėmė, kad mūsiškių varžovėmis 2 grupėje bus Kroatijos, Armėnijos ir Kazachstano rinktinės.

Šios grupės rungtynės bus sužaistos Kroatijoje rugsėjo 23, 26 ir 29 dienomis.

2021–2022 m. sezono naujasis formatas, panašus į UEFA Tautų lygos modelį, pakeis buvusią atrankos sistemą, kurią sudarė preliminarusis ir elitinis atrankos etapas. 

Varžybų formato kaita siekiama, jog rinktinės žaistų su panašaus pajėgumo varžovėmis, išlaikant galimybę joms patekti į čempionatų finalinius etapus. Visos rinktinės sužais 5–6 oficialias rungtynes per sezoną, tad futbolininkės turės daugiau tarptautinės žaidybinės praktikos.

2021 m. pabaigoje vyks pirmasis atrankos etapas. B lygos diviziono grupių laimėtojos bei geriausia 2-ąją vietą užėmusi komanda pelnys kelialapius į A lygos divizioną, o tuo tarpu iš A lygos diviziono į žemesnį iškris septynios rinktinės, užėmusios savo grupėse paskutines vietas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS