Neįgaliesiems

Paaiškėjo Lietuvos atstovė FIFA FAMEHERGAME programoje

Kovo mėnesio pradžioje LFF paskelbė, kad jungiasi prie FIFA iniciatyvos – FIFA moterų esporto programos FAMEHERGAME. FAMEHERGAME remiasi įsitikinimu, kad tiek vyrai, tiek moterys gali konkuruoti aukščiausiu FIFA esporto lygiu. FIFAe yra skirta sukurti aplinką, kurioje kiekvienas gali tapti didvyriu ir atskleisti visą savo potencialą, nepaisant lyties ar kilmės.

FIFA narėms iš viso pasaulio buvo suteikta teisė rengti specialias esporto stovyklas ir turnyrus, kad moterys galėtų prisijungti prie FIFAe ir kurti vietines bendruomenes.

Gegužės mėnesį vykusioje atrankoje geriausią rezultatą pasiekė Augustė Andrijevskytė. Augustė kartu su Anglijos, Norvegijos, Lenkijos, Kanados ir kitų šalių atstovėmis turės galimybę dalyvauti specialioje FIFA FAMEHERGAME stovykloje Šveicarijoje birželio 14–16 d.

Treniruočių stovykla dalyvėms pasiūlys plačią programą, skirtą tobulinti savo įgūdžius ir padėti joms tobulėti profesiniame ir asmeniniame gyvenime, siekiant tapti konkurencingomis esporto futbolo žaidėjomis.

Remiantis praeitais metais atliktais bendruomenės tyrimais, FAMEHERGAME stovykla buvo sukurta siekiant visapusiškai spręsti kai kurias problemas, su kuriomis susiduria moterys sportuodamos. Programa apima keletą sesijų, kurias ves ekspertai, ir daugiausia dėmesio bus skiriama turinio kūrimui, psichinei ir fizinei sveikatai, treniravimui ir komunikacijos mokymams.

Dalyvės pasinaudos viskuo, ką išmoko, ir varžysis dviejų dienų turnyre, o paskutinę dieną tiesiogiai transliuos FIFAe kanalai. Dvi geriausios varžovės laimės išskirtinę kelionę į FIFA moterų pasaulio taurę 2023.

„Šia pažangiausia sporto stovykla FIFAe palaiko mūsų misiją įgalinti moteris futbolo bendruomenėje“, – sakė FIFA vyriausioji moterų futbolo pareigūnė Sarai Bareman.

„Ši programa suteikia unikalią galimybę bendruomenės moterims tobulinti savo įgūdžius, kurti tinklus ir didinti pasitikėjimą skaitmeninėje aikštelėje ir už jos ribų. Šis renginys neabejotinai atskleis visą daugelio talentingų FIFAe moterų potencialą ir tikimės vėliau šiais metais sulaukti dviejų iš jų Australijoje“, – dėstė ji.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS