Neįgaliesiems

Paaiškėjo Lietuvos mergaičių čempionato finalinio šešeto dalyvės

Rugsėjo 25 dieną pasibaigė Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) rengiamo Mergaičių (gimusių 2003 m. ir jaunesnių) futbolo 7×7 čempionato pirmasis etapas. Po tris komandos iš Vakarų ir Rytų zonų pelnė kelialapius į finalinį etapą, kuris vyks spalio 7 dieną Šventupėje.

Vakarų zonoje sėkmingiausiai pasirodė Gargždų „Bangos“, Kauno FM „Tauro“, Prienų KKSC (surinko po 18 taškų) mergaičių komandos, aplenkusios Mažeikių FK „Triumfo“ (14 t.), Vilkaviškio FK „Šešupės“ (12 t.) ir Kauno B. Brazdžionio mokyklos (1 t.) komandas.

Iš Rytų zonos į finalą keliaus Vilniaus FM (24 t.), Ukmergės SC pirmoji (15 t.) ir Jonavos KKSC-„EOS-Aušros“ (13 t.) mergaičių komandos. Atrankos neįveikė Ukmergės SC antroji (6 t.) ir Vilniaus rajono SM (1 t.) komandos.

Finalinio šešeto varžybos spalio 7 d. Šventupės stadione prasidės nuo 12 valandos. Komandos burtų ceremonijoje bus suskirstytos į dvi grupes, po kurių vyks dvikovos dėl galutinių pozicijų.

Prizines 1–3 vietas finaliniame etape užėmusios komandos bus apdovanotos ne tik medaliais, bet ir varžybų rėmėjų „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais.

Autorius – Robertas Každanas; fkbanga.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS