Neįgaliesiems

Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms.

Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos nacionalinė rinktinė Taline sužais kontrolines rungtynes su Estija (104 vieta FIFA reitinge). Estijos rinktinė lietuviams – puikiai pažįstama. Per visą istoriją Lietuvos ir Estijos rinktinės sužaidė net 51 rungtynes, iš kurių lietuviai iškovojo 21 pergalę, patyrė 20 pralaimėjimų bei 10 kartų sužaidė lygiosiomis.

Prieš  Tautų lygos rungtynes su Baltarusija, lapkričio 11 dieną Vilniuje, LFF stadione, Lietuvos rinktinė sužais kontrolines rungtynes su Farerų salų atstovais (110 vieta FIFA reitinge). Su Farerų salų rinktine lietuviai susitiko atrankose į Europos ir Pasaulio čempionatus. Iš 8 rungtynių Lietuva iškovojo 6 pergales, kartą pralaimėjo bei sužaidė lygiosiomis.

„Sunku vertinti bendrą pandemijos įtaką žaidėjų sportinei formai, bet akivaizdu, kad ji bus jaučiama. Nors A lygos čempionatas jau yra atnaujintas, reikia prisiminti, kad užsienyje nemažai vietinių pirmenybių vis dar yra sustabdytos, o žaidėjai negauna pakankamai praktikos. Vis dėlto, mes ruošiamės artėjančiam rudenio etapui ir tikime, kad būsime konkurencingi bei galėsime pademonstruoti gerą žaidimą.

Nežinant varžovų sudėties komentuoti yra sudėtinga. Estijos rinktinė mums puikiai pažįstama komanda. Tai yra mūsų principinis varžovas ir į šią dvikovą turime žiūrėti kaip į Baltijos šalių derbį, laukia išties įdomios rungtynės. Tuo tarpu Farerų salų rinktinė padarė ženklų kokybinį šuolį į priekį, tačiau tiek Estija, tiek Farerų salos yra mūsų pajėgumo komandos. Akistata su šiais varžovais mums padės įsivertinti savo lygį“, – teigė nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas.

 

Lietuvos nacionalinės rinktinės tvarkaraštis 2020 metais:

Tautų lyga. Rugsėjo 4 d. Vilnius, Lietuva

Lietuva – Kazachstanas

 

Tautų lyga. Rugsėjo 7 d. Tirana, Albanija

Albanija – Lietuva

 

Kontrolinės rungtynės. Spalio 7 d. Talinas, Estija

Estija – Lietuva

 

Tautų lyga. Spalio 11 d. Vilnius, Lietuva

Lietuva – Baltarusija

 

Tautų lyga. Spalio 14 d. Vilnius, Lietuva

Lietuva – Albanija

 

Kontrolinės rungtynės. Lapkričio 11 d. Vilnius, Lietuva

Lietuva – Farerų Salos

 

Tautų lyga. Lapkričio 15 d. Minskas, Baltarusija

Baltarusija – Lietuva

 

Tautų lyga. Lapkričio 18 d. Nursultanas, Kazachstanas

Kazachstanas – Lietuva

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS